| anonim_4396 a întrebat:

La o vanatoare de ursi eram gonaci.ne-am asezat noi cumva si am Inceput sa tipam. da la mine a venit ursul din spate. el a mormait fioros si s-a ridicat in doua labe, eu am racnit speriat si am cazut in patru labe. ca la desene animate. ati patit vreodata asa ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A venit pe la spate dar tu ai cazut in patru labe...si? nu ai continuat ce s-a intamplat thinking ...nu am patit asa ceva dar nici nu vreau, un urs te poate omori dintr-o lovitura

11 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Sa ma ia ursul din spate? Nu. Sunt intotdeauna cu-n pas in spatele ursului. laughing

| ioanaa a răspuns:

Si eu am avut o experienta cu ursi, dar nu am patit nimic. Eram la Sinaia, si ma intorceam de la un magazin, cand un padurar ne opreste si ne zice sa stam langa el, ca sunt ursi in zona, Nu prea am crezut, pana nu am vazut ursoaica si puiul ei (care apropo, era f drag happy ) coborand din padure si traversand strada.

| Crisu_8081 a răspuns:

M-am intalnit si eu odata cu un preten urs in cort! Aveam un cort cu mai multe compartimente si numai eu aveam plasa data la o parte dintre toti.Noroc ca l-a atras mancarea vecinului si a plecat repede...Toata seara n-am dormit de frica dup-aialaughing iar unul din prietenii mei a facut pe ellaughing

| Crisu_8081 a răspuns:

@ Nobody: tu ai trait cea mai traumatizanta experienta-ai stat capra in fata unui urs...

| Paula a răspuns:

Pffffff
nu #:-s
nici nu vreau!
pfff daca-ti dadea o laba :-ss
acolo ramaneai si mai popa te salva :-ss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai, nobody, si mai departe de ce nu spui ce anume a facut ursul? ti-e rusinica? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai mondialule nu mie fiindca ursul meu nu avea cu ce.era ursoaica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@nobody, tu nu ai spus ursoaica, ci urs.deci asa este cum am gandit eu, iti este rusinica sa spui ce ai patit dupa. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da crisule maria ta da el sta acum in dormitor la mine la tara.pe jos.si cuminteeeee!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@nobody-sa inteleg ca ti-a placut atat de mult, incat l-ai luat si acasa sa-ti mai tina locul cateodata? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot sa spun decit; Iahoooo...