| Ralux a întrebat:

Ati visat vreodata desene >animate?:
Daca da, care?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu cred ca am visat vreodata desene animate, dar am avut odata un vis parca luat dintr-o poveste insa a fost scurt:am visat ca ma ratacisem si eram pe un camp, iar la un moment dat am dat de un drumulet plin de flori si iarba care ducea catre o padure, iar acele plante aveau viata, florile aveau ochii, gura si niste petale imense si foarte colorate si vorbeam cu ele, insa eu eram extrem de speriata pentru ca nu stiam unde sunt si la un moment dat am inceput sa strang o floare de gat si o imploram sa imi spuna cum as putea ajunge acasa, iar ea se zbatea sa scape din mainile mele si mi s-a terminat visul.

18 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Nu am visat niciodata desene animate in schimb, asist zilnic la cate un episod, parca desprins dintr-un desen animat rolling on the floor
Offf... tara tuturor posibilitatilor rolling on the floor

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Ahh, nu, dar am impresia ca traiesc in desene animate.

Shin
| Shin a răspuns:

Daptongue Cand eram mic, ma alerga coiotul ala peste tot, dar nu reusea sa ma prinda niciodata tongue (*bing, bing)
Shin happy

Shin
| Shin a răspuns:

@bizzare: deci tu erai aia care incerca sa ma prinda? tongue
Shin

| Elly4all a răspuns:

Buna, eu am visat ca eram in animeul numit Narutoo si eram pe post de Sakura.si ilalergam pe Sasuke ca imi placea de ellaughingrolling on the floor unii zic ca sunt disperata pentru ca imi place atat de mult Naruto.:X

| Klara a răspuns:

Am visat odata ca ma uitam la Happy Tree Kids laughing)) rolling on the floor

| ellene a răspuns:

laughing nu si cred ca daca nu am visat pana acum nu o sa visez nici de acum inainte

| Chocolate a răspuns:

Mda m-am visat in Naruto, in spioanele, fetitele powerpuff in fullmetal alchemist...in telenovele...eu numa prostii visezlaughing

| Lary a răspuns:

Da am visat..in vis eram in locul Sayei din Blood+...ador desenul alalove struck

| Ralux explică:

Pentru simple.girl: ce vis interesantbig grin

| mikey a răspuns:

Da.Eu inainte de a adormi ma iutam la tom si jerry iar noaptea am visat si radeamlaughing

| alexandra_1780 a răspuns:

Da am visat ca eram jery si ma fugarea nebunul de tom...pe bune

| rox a răspuns:

O da! pe chowder.love strucklove struck :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... nu credlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Shin vai ce'mi placea de alalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Shin Oare am reusit?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am visat ...Eram Sailor Mercur cand ma jucam cu fetele si imi continuam peripetiile in vis...Am mai fost si Lidia( din "Floarea cu 7 culori"), tot noaptea, si imi schimbam mereu tinuta...happy

| alexandrudbz a răspuns:

Da am visat de mai multe ori ca am puteri ca cei din Dragon ball Z si ma bat cu niste tipi care am uitat cu aratau