| Ţepeşu a întrebat:

Lol, suntem defaimati la barbati
http://www.targetmap.com/viewer.aspx?reportId=3073
Dar la fomei...
http://www.targetmap.com/viewer.aspx?reportId=5285
Oare se vor gandi oamenii astia sa faca si o harta cu marimea gaurii... stiti voi.

Răspuns Câştigător
| GhostStar a răspuns:

XD ce vrei, zi mersi ca nu tineam linia invers...

23 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Macar acum stiu ca ma trag din sudanezi...

| Ţepeşu explică (pentru DaVà):

Eu din Africa.

| DaVà a răspuns (pentru Ţepeşu):

Din etiopieni nu?

| Ţepeşu explică (pentru DaVà):

Da, din Otopeni.

| DaVà a răspuns (pentru Ţepeşu):

Hahahahaaaaaaaaaa.Eu stau in Sudan.*me gusta*

| MâţulMov a răspuns:

12, 13 cm? Serios?
Chiar au venit asti-a sa ne-o masoare?

| GhostStar a răspuns (pentru MâţulMov):

Da doar ca tineau linia de 40cm invers.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Frate, dacă dai zoom 10000% se vede un punct verde închis spre nord est pe la Iaşi.
Ps: Ce? Şi bozgorii au scula mai mare? *Se duce să pregătească legiunile şi să invadeze Ungaria şi să ucidă toată jumătatea masculină.*

| Ţepeşu explică (pentru Nuvăsufăr):

Eu zic mai bine sa aduni toti prostii de pe TPU si sa le dai betisoare de alea de vata de zahar si colaci, sa-i trimiti pe Cris sa se bata cu ungurii cu betisoare de vata de zahar.
*sadic mode off*
Eu iti zic sa nu le mai spui la unguri bosgori ca au si alta denumire: ce c@cat cautati la noi in tara.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru Ţepeşu):

Fix la asta m-am gândit, dar am zis să nu mai fiu vulgar la miez de noapte.
Eu vreau să fie ucişi, şi doar nu dai la oameni proşti, arme.

| Ţepeşu explică (pentru Nuvăsufăr):

Ce miez de noapte? Ca e si fara 21.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru Ţepeşu):

E fus orar de Iaşi că e mai în est, aici e mai târziu cu 21 de minute.
laughing

| Ţepeşu explică (pentru Nuvăsufăr):

Daca pana si in Turcia e acelasi fus orar ca in Romania, atunci ce draci de miez de noapte vrei?

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru Ţepeşu):

Mă, bine e fără 21, dar miez de noapte dă mai bine.
PÂi nu ar mai lua-o oamenii în serios.
Ca şi faza cu zecep orunci, dacă erau 11 le mai lua cineva în seamă?
Bitchp lease, round numbers rule!

| Ţepeşu explică (pentru Nuvăsufăr):

Razboiul de 100 de ani... si au fost 116 ani de fapt... Deci ai dreptate la faza asta.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru Ţepeşu):

Told gia! ( cereal guy pic*)

| GhostStar a răspuns:

Romania 12-13 cm? LOL

| Ţepeşu explică (pentru GhostStar):

Asta a fost si reactia mea, dar uita-te la chinezi cum sunt. De aici vine expresia: "Ai de **** lor"

| Ţepeşu explică (pentru GhostStar):

Stiu cum te simti... Era frig in cabinelede proba si de asta, si te-am batut cu juma de milimetru.

| GhostStar a răspuns (pentru Ţepeşu):

Tu ai 13 ani, eu 12
Ma rog greseala de scriere mai sus

| Ţepeşu explică (pentru GhostStar):

Not a big deal...

| GhostStar a răspuns (pentru Ţepeşu):

XD ce vrei, zi mersi ca nu tineam linia invers...

| GhostStar a răspuns:

Asta e cea mai mare prostie si teapa de care am auzit, cum ma sa avem maxim 13 cm? atata am eu si am doar 13 ani.ce naiba? ma rog asta in cazul in care nu se masoara in metri acolo.

Răspuns utilizator avertizat