| RAY a întrebat:

Astia cate jignesc pe internet ar avea curaj sa o faca si in fata in fata oare? sunt barbati doar pe internet?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa vezi jigniri de la fete. Isi baga exact ce le lipseste.

| SilentRain a răspuns:

Depinde, de exemplu eu in "real life" am tupeu sa fac mișto de oricine are sub 1.70 m, e foare gras sau slab, sau ii lipsește un picior, un ochii... deci da teoretic sunt barbatel și nu doar pe net big grin

| RAY explică (pentru SilentRain):

Dar daca are peste 1, 70 te blochezi?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Man, dacă are peste 1, 70m și e plin de mușchi, vin și eu să te ajut.
Îl calc cu mașina. laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Multumesc mann de ajutorr, prieteni la nevoie/bataie se cunosc

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu că vine Hammurabi din boschetii și îl calcă cu bicicleta

| darrio2007 a răspuns (pentru SilentRain):

Si Bruce Lee avea sub 1, 70.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu bãga in seama, unii sunt niste copii. In fata e neplacut, "jignirile" si mistourile subtile sant calumea, când esti prea prost sa-ti dai seama.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca barbatia o aratam pe net mai nou

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Daca am spune ce gandim ar fi un haos total, de aia unii oameni par prietenosi de fatadã doar.Eu in general izbucneac la cea mai micã critica la adresa mea.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Partial cam asa este pe net, cand esti in spatele unui ecran, in spatele anonimatului, cand dai frau liber gandurilor, nu iti pasa de nimeni...