| Mazzenine a întrebat:

M-am bronzat ca tractoriştii în palme şi în tălpi. Ce-i de făcut? Trebuie să folosesc anticoncepţionale? Este atât de grav?

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahaha... Vai, dar ce gluma buna. Sa ma gadili ca sa rad si eu.

| Mazzenine explică (pentru anonim_4396):

Să te gâdil ca să sară borşul sau să te gâdil ca să sară sarcasmul? Să-nţeleg unde baţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca esti un adolescent in cautare de atentie pe TPU.

| Mazzenine explică (pentru anonim_4396):

Mă cam doare în...de ceea ce crezi tu. Uită-te la categoria în care am postat şi după mai vedem care duce lipsă de atenţie. Vrei să pari interesant? Du-te şi comentează la ştiinţă şi filosofie cât te ţin degetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Referitor la acele trei puncte. Ai asa ceva? Habar nu ai ce porti intre picioare si ma iei ca te doare. Iti zic eu ca fereasca D-zeu sa te doara si acolo. Daca stii expresia "ma ustura cand ma pis".

| Mazzenine explică (pentru anonim_4396):

Ce-s mă cu răspunsurile astea? Scuză-mă că-ţi zic, dar eşti debil. Nu ştiu, m-ai controlat ca să vii cu asemenea afirmaţii? Vezi-ţi omule de treburile tale, dacă nu înţelegi o expresie şi te-nfunzi c-un sarcasm jegos doar ca să pari interesant, nu-i treaba mea. Dacă nu ai nimic mai bun de făcut decât să comentezi la trolling, te consider un semi-doct. Ceea ce eşti, de fapt... poţi să vorbeşti singur cât vrei, dacă o arzi în arfe de superioritate. Îţi zic doar că n-o s-ajungi bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mazzenine):

Comentez ce vreau, cand vreau si unde vreau. A, si mersi pentru descriere. Seman cu cel care a initat intrebarea.

| Mazzenine explică (pentru anonim_4396):

Mare şmecher eşti. Eu măcar nu stau să-mi arăt muşchiul la,, copii".winking

| lplostonyou a răspuns:

Bine ca nu te-ai bronzat la oua happy

| DanielPH a răspuns:

Trebuie? Nu, trebuia*
Acum ce naiba sa mai facem? Mai bine ai purta o geaca de iarna ca sa nu te vada nimeni cum arati, neagra de preferat, ca insolatia nu prea se simte cand esti in alta culoare.
Iar in legatura cu gravitatea, stai linistit, pare el grav, dar devine ascutit cu timpul.
No, pai sper ca te-am ajutat. Daca nu merge nici asa, incearca cu sapunul de la Aro, costa el 20 de bani, dar face minuni la casa omului, eu nu mi-am luat pietris sa pun prin curte, am pus sapus sapun de la Aro si am iesit in plus.

Fiindca vreau sa te ajut, mai bine ai face ca mine, cumpara sapunul direct din fabrica, ca-i mai ieftin, il primesti cu 18 bani bucata. (Fabrica este in fundul curtii, bati in teava de gaze si ies baietii)

| Mazzenine explică (pentru DanielPH):

Apar rezultate imediate? Sau trebuie să trec peste mai multe etape? Îţi mulţumesc nespus de mult... sper să mă ajute acei băieţi. Dar, stai, dacă sunt nişte violatori şi vor să-mi afle secretul bronzului meu?

| DanielPH a răspuns (pentru Mazzenine):

Daca-l iei cu 18 bani, da, ca ala este de calitate. Daca il iei pe ala la 17, 99 bani, apar dupa doua spalari. Dar nu-l recomand, este el mai ieftin, dar mai prost.
Daca aia vor sa te violeze, o strigi pe Gianina, le inchide calculatorul si iti da si sapunul la reducere.

| Answererofficial a răspuns:

Nu este nimic grav. Tot ce trebuie sa faci este sa ai grija sa nu mai atinga soarele acolo si daca te ustura ai putea cauta o crema de hidratare solara. In caz ca cu timpul nu se rezolva ar trebui sa vizitezi un dermatolog. Sper ca am ajutat!

| Mazzenine explică (pentru Answererofficial):

O să apelez la un dentist. Sunt sigur că o să-mi verifice urechile cum trebuie.