| SpitalulDeGlumeti a întrebat:

M-am hotarat, devin aparatorul celor care au pedepse din partea parintilor, care a fost ultima pedeapsa primita, de ce ai primit-o si ce ai vrea sa le faci parintilor pentru pedeapsa pe carea ti-au dat-o? Da sa vezi ce le fac, da sa vezi ce de bani o sa la cer in instanta, sa se invete minte sa va mai pedepseasca... mama lor si tata lor de parinti waiting

44 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pe mine m-au insurat si m-au obligat sa le fac nepoti

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Aoloooo, rusine sa le fie! drept rasplata da-le nepotii sa ti-i creasca

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Asta am facut

| suităr a răspuns:

Bravo! Te susțin! laughing

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru suităr):

Este o onoare pentru mine ca o personalitate ca dumneavoastra sa ma sustina in aceasta campanie kiss

| Ayako a răspuns:

O săptămână fără calculator.Nu înţeleg ce e aşa mare brânză să iei 3 la fizică?!

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru Ayako):

Branza nu prea e, ca-i 20 de roni kg. dar la fizica mai? nu-ti dai seama ca fizica face parte din planul nostru de a ne razbuna, i-a aduti aminte de Mc Giver, ia si tu 3 la limba gimnastica dar nu la fizic, sa-mi scrii daunele care le doresti

| Neverwas a răspuns:

Ultima pedeapsa...
Astazi, pen-aniversarea mea de 17 ani, am fost pedepsita fara Discovery, pentru ca nu am voie sa ma uit la documentare in timpul anului scolar.

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru Neverwas):

Cum sa nu te uiti la documentare? articoul 402 din legea educatia copilului spune asa, daca nu lasa-ti copilul sa se documenteze nu va fi un copil documentat, adica? educat! moaaaama ce-i frig in istanta, ca pe berbece la protap
La multi ani!
http://www.youtube.com/watch?v=osKLrBxqkuA

| Neverwas a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

big grin

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru Neverwas):

Place?batting eyelashesbatting eyelashes

| doreal a răspuns:

Pe mine ma obliga sa invat de la varsta de 7 ani, am fost maltrata atata timp, ca si pedeapsa vreau o tableta si un telefon nou

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru doreal):

Las' pe mine! se rezolva, am relatii si la curtea de la Haga, matur cu ei prin tribunale

| Foxyyyy a răspuns:

Eu nu primesc pedepse. laughing

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru Foxyyyy):

Mwaaaiii, unde era aia cuminte, sti cum se spune? mutu... pamantu' laughing)))

| Foxyyyy a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Nu par cuminte? Chiar sunt.

| 010101012 a răspuns:

Pedeapsa?! Nu am primit nici una pana acum....de obicei sunt cuminte

| AlexandraRock15 a răspuns:

Hmm..pai mi.au luat telefonul( https://www.google.ro/......ps?/search ) pentru ca am inceput sa urlu la ei si sa ii injur :))) si nici acuma nu mi.am primit telefonul si am un Samsung de ala idiot :|

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru AlexandraRock15):

Aici avem treaba multa, daca zici ca i-ai injurat si ai tipat la ei trebuie sa duc munca de lamurire ca suferi de sindromul Tourette, drept pentru care trebuie sa ma cauti la birou sa te invat niste injuraturi mai la moda si cum se comporta un sindromatwinking

| AlexandraRock15 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))0

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru AlexandraRock15):

Rasul ingrase, be ware

| AlexandraRock15 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Nu.i bai :*

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru AlexandraRock15):

Ooooobatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes imi plac fetele mai impanate

| AlexandraRock15 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Bun atunci laughing

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru AlexandraRock15):

De ce toooocmai atunci? eu vreau amush amush

| AlexandraRock15 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Nu.i bai laughing) Din cauza ta, m-a prins pana la urma profa rolling on the floor))

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru AlexandraRock15):

Nu din cauza mea, si nu mai da din casawinking

| AlexandraRock15 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Ba da straight face din cauza ta. De ce? Are prietena ta cont, si de spioneaza?smug laughing

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru AlexandraRock15):

Nu prietena, coana preoteasawinking

| DraCuShoara a răspuns:

Eu imi rog parintii sa ma pedepseasca, dar ei nu vor...straight face Cica sunt prea cuminte...laughing))

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru DraCuShoara):

Pupa nenea pe ea de cumintica, a dracului dar cuminte kiss

| DraCuShoara a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

batting eyelashes Stiu, stiu...Mi s-a mai spus...laughing)

| SkrillexOMFG a răspuns:

M-au trimis la scoalasad

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru SkrillexOMFG):

Ok, ce daune doresti sa cerem in istanta?

| SkrillexOMFG a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Violare de spatiu, intra in camera mea si spun:
-Copchile scoali ca ai scoala!

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru SkrillexOMFG):

Intra la orice fel e viol, parca si vad pe prima pagina a tabloidelor Parinti dati in judecata de copil din cauza de viol! pa ba bi baaaaaa!

| SkrillexOMFG a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Niciun orice fel de viol ma extra-procurorule.Violare de spatiu. Daca nu platesc alt avocat!

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru SkrillexOMFG):

ok, maritim, aerian si terestru!