| AvalohAlyn a întrebat:

M-am inscris in liga III D romaneasca cu o echipa la un joc virtual de tip manager de fotbal. Obiectivele mele sunt "sa nu fiu ciuca batailor" si sa ma clasez pe un loc decent. Evident ca nu voi promova.Fiind la inceput de drum.
Intrebarea este:Credeti ca voi fi ciuca batailor? Adica ca si Petrolul, Voluntari, Chiajna si ACS Poli in realitate in liga 1?

Eu vrea sa fiu ca si echipa suprema romaneasca din 2011 adica Otelul Galati, campioana si supercampioana.

Insa acest lucru e imposibil fiindca sunt nou in joc (recent m-am reapucat)asa ca ma multumesc sa nu fiu ciuca batailor.

Votati:Ce loc credeti ca va ocupa echipa mea la sfarsitul ligii romanesti de fotbal?

a. locul 1
b. locul 2 sau 3
c. locul 9
d.penultimul
e.ultimul

We love to entertain you! Marca inregistrata a la AlanTigerofAtlantic™

Cel mai aproape de adevar la final va primi FUNDA.

(Intrebarea e pusa in stil de amuzament)

3 răspunsuri:
| Geanin a răspuns:

Eu am inteles prima data Liga Romance =}}

| AvalohAlyn explică (pentru Geanin):

laughingNumai la asta te gandesti.

| Geanin a răspuns (pentru AvalohAlyn):

In ultima preioada sunt cam in calduri

Fermier caut nevasta rolling on the floor)