| anonim_4396 a întrebat:

M-am uitat pe National geografic, si zicea ceva despre Hitler, si după am văzut ca zic ceva de o localitate din Franta, numita Lorena. Aaaaaaa...au pus numele unei localitati dupa mine. Vedeti ce celebra sunt? Pai da... Cine vine cu mine in Franta? Desigur, dupa ce merg in Japonia.

44 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Tu ești mai idiot.
O'i înțelege tu ce auzi, dar pare că nu înțelegi ce vezi: Mai citește o dată categoria.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Vaaai, îmi iei apărarea... ceva e suspect aici..hmmmm...

| AirănMeidăn a răspuns:

Doamne, tu in loc sa fii atenta la emisiune, sa te cultivi si tu ca ai nevoie, te gandesti la numele tau. Pacat.
*astept sa ti se ia apararea din nou*

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Stai linistit tipule are cine sa iti ia apararea si tie...

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Nici măcar nu m-am uitat eu. Mi-a spus si mie cea care s-a uitat.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Eu am visat acum câteva zile ca eram in Franța. Acum 2-3 ani am fost in Belgia si am ajuns la Waterloo, care nu e chiar așa departe de Franța.

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Dar ai fost in Lorena? Frateeee, ce ciudat suna.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu am fost in tine si nici nu vreau!

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Da...in mine. In localitate, nu in mine. Nici nu stiu cum ai putea intra.
dar pe tine cum te cheamă?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

As putea intra in tine daca m-ai manca. In Franța nu am fost, de-apoi im Lorena.
Pe mine ma cheamă Ioana.

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Daca ai fi acoperita cu ciocolata... poate.
Deci uite cate nume de useri stiu de la trivia.
Alexandra
Dragos
Bogdan
Ioana
Diana
Antonia
Ana
Tudor.
Mai trebuie...

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

In afara de mine, Ana, Tudor si Diana, care-i care?

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

A, da, mai stiu doua. Elena si Catalina.
Deci, "Doamne sa nu citească" Alexandra e AlisaEu, Dragos e Bestia98, Antonia e Zombilici, Bogdan e DogMX. Rei e Elena, cffc, cred ca e Catalina. Vaai, sa nu citească... Am dat de naiba.

| LordBolton a răspuns (pentru anonim_4396):

Am putea sa il luam pe exile, ca tot vrea sa mearga cu cineva in Paris.winking

| anonim_4396 explică (pentru LordBolton):

Cine e ala?

| LordBolton a răspuns (pentru anonim_4396):

Tipu care a pus intrebarea asta http://www.tpu.ro/......parisului/

| anonim_4396 explică (pentru LordBolton):

Ala? Mai bine mă duc singura. Sau va cuceri voi doi. Eu mă duc in Tokyo.

| LordBolton a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar, dar mereu mi-am dorit sa fiu ninja si sa alerg pe tavan. sad promitem ca nu cucerim nimic de data asta.

| anonim_4396 explică (pentru LordBolton):

Eu sunt terorista, eu nu cuceresc, eu pun bombe, demolez clădiri si ucid.

| Croampa a răspuns:

Imi place Hitler! rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Esti nebun? Sau esti si tu vreun fel de rasist?

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

E interesant Hitler, si istoria( de cand apare el)! big grin

| LordBolton a răspuns:

Cand zici localitate te referi la judet no? Avand in vedere mentionarea lui Hitler cel mai probabil a fost vorba de anexarea Alsaciei si Lorenei in reich in 1940.

history mod of : hmm Franta tara perversa trecusi ceva timp din 1940 ok hai ca vin *trage geamantanu de sub pat*

| anonim_4396 explică (pentru LordBolton):

Îl aveai deja făcut? Hmmm... Esti fata sau băiat?
Mai luam pe cineva.

| LordBolton a răspuns (pentru anonim_4396):

Baiat.

| anonim_4396 explică (pentru LordBolton):

Aha, stai, ai scris "tara perversa"? De ce... Mie mi se pare o tara frumoasa cu o limba urata.

| LordBolton a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil doar un sterotip http://www.telegraph.co.uk/......orld.html. pe de alta parte nu cred ca e chiar o limba urata, mai mult rusa mi se pare urata :))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adică...ia uimeste-mă tu cu inteligenta ta. Hai, daca nu am inteles eu, explica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu o sa-i iau lui apararea - probabil vorbea pe mess cu vreo`una care tocmai il trimitea la plimbare, si a incurcat ferestrele...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hmmmm...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaaah, da, îmi amintesc de Hitler și Lorena ca și cum ar fi fost ieri, de fapt chiar a fost ieri.
Mă plimbam cu jetpack-ul prin Paris Hilton și speram să întâlnesc un vierme de mătase doar ca să mă sperii de el.
Am ajuns la KFC și am fost cangur și m-am plimbat cu o mașină până am ajuns în explozie.
Mai apoia fructele din pahar au vrut să îmi facă felul dar am ripostat și le-am îngrășat pe toate cu portocala mea din chibrit și lumea a venit la mine să mă lovească cu plăcinte în față dar ei nu știau că eu sunt un șoarece mort și nu știau nici că eu nu exist.
Apropo, șoțul Lorenei îți va da un autograf, deci îți sugerez să-l aștepți acasă sau te voi pastilă în pisică când voi fi la piscină să te bat cu apă.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

șoțul?
Prefer bătaia cu apa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A adus cineva vorba de apă? Nu, de unde luxul ăsta? Avem doar acid cianhidric.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si e periculos?
Stai putin deci pe la 9.40 cam asa. Nu se dadeau simularile?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu merg la simulări. In răspunsul ăla am uitat de cuvantul "nu" si de cuvantul "jumatate" dar cum am zis am corectat. Multe greşeli gramaticale mai fac de când m-am reapucat să dau răspunsuri d-astea lungi. sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Păi e acid cianhidric deci normal că nu e periculos, e şi mai şi, e mortal.

Ia stai, tu cumva l-ai insultat pe Hitler? În cazul ăsta chiar nu e periculos, e foarte sănătos şi mai e şi bun la gust, ţi-l recomand cu bucurie!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bea tu si dupa imi zici si mie cum a fost...

Răspuns utilizator avertizat
| Sfetnicul a răspuns:

Probabil este vorba de cele două regiuni din NE Franței, Alsacia și Lorena, veșnic revendicate atât de Franța cât și de Germania.

| anonim_4396 explică (pentru Sfetnicul):

Habar nu am...doar am auzit de Lorena si atât.

| anonim_4396 explică (pentru Sfetnicul):

A, da... Acum îmi amintesc. Am studiat Alsacia si Lorena intr-a 8-a.
Da.ce memorie am.