| DaVà a întrebat:

Ma intreb... oare ce inseamna?

http://i.imgur.com/1KxLt.png

Poate stiti voi, si-mi spuneti si mie

18 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Oh,crede-mă, nu vrei să ştii.

| 20thoughts a răspuns:

Sigur vrei sa stii?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cred ca ceva de genu:hдβдя идшwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stie cerebelu meu, si din cate am auzit pe drumuri, e ceva... (cum dracu sa va spun) ○"pizdet, parca nu ai mai vazut asa ceva" neimportant
◘"Pizdet"- foarte tare, like etc
Depinde cum o interpretezi.
Daca vi se pare ca cuvantul e prea (nu stiu cum) puteti sa spuneti si "pipet(s)" ca tot aia e.

| Aneurysm a răspuns:

Si eu stiu rusa: spasiva cac (nu, nu ma cac "spasiv")

| NoChanceForUs a răspuns (pentru Aneurysm):

Mulțumesc...frumos?laughing

| DaVà explică (pentru Aneurysm):

Poaste...pasiva cac.Si nu, nu mă cac pasiv. Oare cum ar fi sa fii căcăcios pasiv?

| Aneurysm a răspuns (pentru DaVà):

Btw, căutai aia cam pe toate limbile pe translate si mi-a dat în galeză unul dinte cuvinte 'drepte' si în altă limbă celălalt cuvânt 'aceste'... Aceste drepte? Şi ar însemna să te caci fără interes... Seems legit.

| DaVà explică (pentru Aneurysm):

True story.Te caci cu indiferenta.

| Aneurysm a răspuns (pentru DaVà):

Şi dac-am privi totul contrar, lumea s-ar căca cu acord. Poate al unei persoane. Cine ar fi acea persoana? Ar face-o-n scopuri bune? Ar face asta telepatic? Lol

| ayosmdk a răspuns:

As putea sa iti spun dar mama nu ma lasa sa folosesc cuvinte necenzurate.

| LikeACandyxD a răspuns:

WTF? laughing

| YahooMail a răspuns:

Pi**e gratuitetongue

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Inseamna ca nu stii sa tragi concluzii.

| MisterToast a răspuns:

Spuneți*.

| SkyDream a răspuns:

Este din limba rusa si se scrie asa ''просто пиздец''