| ZziZy_6872 a întrebat:

Salut sunt noua pe aici as dori sa va intreb c inseamna funda...va rog spuneti-mi daca stitiwinking

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Funda = Cocarda oranj = Răspuns câştigător = 100 de puncte.
Este un fel de "Mulţumesc". În acest fel îi mulţumeşti celui, care te-a ajutat cel mai mult, răspunsul căruia a fost cel mai bun, din punctul tău de vedere.
Când te vei hotărâ, ce răspuns este cel mai bun/folositor (în mod normal ai maxim 5 zile la dispoziţie), va trebui să dai clic pe "Declară răspuns câştigător" în dreapta răspunsului preferat, iar apoi să dai clic pe "OK". E simplu.
Succes!

Citeşte şi Întrebările frecvente: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente! O să găseşti multe răspunsuri şi aici. Numai bine!

2 răspunsuri:
| Adeeeee a răspuns:

Apare in dreapta la fiecare raspuns pe care il primesti si o dai celui care crezi tu ca merita cu un simplu Click si apoi Ok. Deci primesc funda? laughing)

| idontknow_4560 a răspuns:

Cauta "Funda" pe google.cu placere.