| kiddutssa a întrebat:

Lumea pune intrebari la misto pe TPU? Ca eu cam asta vad pe aici... Chiar nu mai exista nici un pic de seriozitate in lumea asta? Suntem atat de invadati de analfabeti si manelisti?!

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Mdea.toti pun intrebari care mai de care mai ciudate: Sunt insarcinata daca m-am masturbat?, Stiti cine canta maneaua nu stiu care? Unde "asi" putea gasi nu stiu ce?

Pe langa analfabetizarea ce se produce pe aici, mai este si un concurs "da fundita, ia fundita"
Intrebari de genu: Va rog dau funda m-am dus in locu nu stiu care si am intalnit pe nu stiu cine si am vazut pe nu stiu cine e posibil sa nu stiu ce? Cine e nascut in aceeasi zodie cu mine primeste fundita. sau raspunsuri de gen: nu stiu, imi dai fundita te rooog? incearca nu stiu ce te rooog fundita. cauta pe google te rog da-mi fundita.

De ce naiba se bat toti pe fundite? Multi o sa iti raspunda: Vreau sa fiu expert TPUthinking Dar eu stiam ca expert TPU devii nu prin fundite ci prin raspunsuri folositoare.asa'i?

Ce o fi asa intersant sa fii expert TPU?
De ce se asculta manele, c*****l ala de rap si Justin biberon? De ce nu se mai asculta muzica adevarata? Nuu.la moda sunt biberon si gaga si alti plagiatori ratati care ii copiaza pe cei care au facut muzica adevarata.
De ce copiii de 11-12 ani fac sex in loc sa se joace, sa iasa pe afara?
De ce unii se bucura mai mult cand primesc o amarata de fundita decat atunci cand ajuta pe cineva?

As putea sa mai insirui aici multe. dar nu are rost. Oricum nu se va schimba nimic.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da.Lumea se plictiseste adicalea n-are ce face si incepe sa puna intrebari.Pana aici nimic gresit. E normal sa iti pui intrebari. Dar nu zodii, nume, culori, draci prajiti in sos dulceraised eyebrowsIntreaba ce stii ca nu stii nu ce stii ca stii.Sunt oameni cu probleme aici nu pusti hartuiti de Disney sau fete dezvirginate de telecomenziraised eyebrows

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Si asta e adevarat.Multa lume pune intrebari aiurea, fara sens sau care nu ar avea ce cauta pe siteul asta. Dar e libertatea fiecaruia sa intrebe ce o vrea. Cele inadecvate pot fi raportate.Asta este.Bafta!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cam asta se intampla. Si cred ca fac asta ca sa te enerveze, nu ca nu stiu. Adica-orice proasta si-ar da seama ca daca ar fi dormit in patul in care a dormit si tatăl, nu are cum sa ramana insarcinata! A fost o intrebare de genu' pe site. E spusa la misto, ca nu era asa de HANDICAPATA sa nu stie asa ceva.

pa, pa.

| TeoPT a răspuns:

Multumesc pentru fundita. nu stiu cum, dar mereu cand nu cer fundita, o iau. Daca te uiti pe profilul meu, n-am cerut niciodata funditalaughing

| baru a răspuns:

Salut. Ai perfecta dreptate. Dar ------se pare ca nu deranjaza pe cine trebuie. Pa

| Hmmmm a răspuns:

Da! din cate observi cam asta a devenit siteul... o adunatura de copilasi cu fite, care asculta manele si nu stiu sa vorbeasca decat lima messengeriana.
da! multe intrebari sunt puse la misto, doar ca sa ne enerveze pe noi sau ca un anumt user sa raspunda la ea si sa primeasca fundita, ca mai apoi sa devina exert.
din pacate seriozitatea a disparut de pe aici.sunt din ce in ce mai putin useri care iau in serios ceea ce fac aici si nu isi bat joc de munca celorlalti.
ar trebui sa se ia masuri. dar crezi ca ii pasa cuiva? ar trebui sa ii facem pe unii copilasi sa inteleaga ideea sitelui, dar suntem prea putini cei care facem asta si unii chiar nu vor sa inteleaga.
ce ne ramane de facut? sa ignoram, sa trecem cu vederea, sa certam, sa criticam, sa luam la misto, cu speranta ca poate-poate ne va intelege macar unu dintre acei copilasi.
eu una sunt curioasa pana cand va tine asta si sunt curiosa sa ved ce se va alege de TPU in timp. oricum un singur lucru e clar:calitatea a incetat demult sa conteze.importanta este cantitatea.

| Doddel a răspuns:

Cam asta e realitatea, cica intrebare ce ghici ce culoare imi place(am pus intrebarea ca nu am cf), doamne fereste o intrebare serios la care sa raspund, sa ajut numai gasesc, numai analfabeti peste tot

| kiddutssa explică:

Nah, ca am dat si fundita, ca poate imi sare lumea in caprolling on the floor aveti mare dreptate toti cu ce ati scris, insa toti alegem aceiasi varianta de rezolvarea : IGNORANTA. Oare o fi bine asa?! Miram-ashappy

| xFaith a răspuns:

Hmm si mie imi cam raspund unii la misto... asta e nu avem ce sa le facem, important e sa-i ignoram si sa nu ii bagam in seama happy

Unele intrebari sunt chiar importante si altii ne raspund la ele parca ar fi niste aiureli...

In fne...

| Sasha_2764 a răspuns:

Din pacate da... chiar m-a dezamagit TPU pe care il stiam...

| Pitica21 a răspuns:

Adevarat numa la misto se vorbeste pe aici