| Criiiiiiiis a întrebat:

Ma simt ingrozitor! Azi la scoala eu am sters o tema nefacuta a lui Stefanut ca sa nu ia nota 3. El m-a intrebat ce vreau si eu am zis nimic dar el a zis ca o sa ma rasplateasca cumva. Dupa ce am iesit de la ore am iesit afara cu cea mai buna prietena a mea si ne-am plimbat, am vorbit, ne-am suit in copac etc. Apoi am mers in parc si acolo era si stefanut care a inceput dintr-o data sa face pe bodyguard-ul cu mine.Vazand cat imi ia apararae, cosmin l-a intrebat pe Zuzu(Stefanut) daca e cu mine si el a raspuns ca da pentru ca intotdeauna Cosmin isi batea joc de el.Albina a auzit si eu i-am negat asta, dar ea a vrut sa ii spuna Roxanei pentru ca ea il place pe Stefanut.Eu am urmat-o si i-am spus,, Nu-s cu Zuzu", dar o data i-am spus,, Nu-s cu Leca", Leca fiind baiatul pe care Albina il place si ea a crezut sa sunt cu Leca si s-a suparat pe mine, Eu nu stiu ce sa mai fac, ma simt oribil.Eu nu sunt cu Zuzu.Credeam ca Albina ma cunoaste indeajuns de bine incat sa tie ca ei, ca BFF a mea, i-as fi spus daca eram cu Leca sau cu Zuzu.Acum ea ii va spune Roxanei, Marinei, iar Elena stie deja, deci luni va sti toata clasa. A aflat si o fada din alta clasa si va sti pana la urma toata scoala! Mor! Ce sa fac? fundita! Ajutor!

P. S. - Aceasta a fost o intrebare postata la 'adolescenti'. Merg sa ma sui in copac.
T/A

7 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

M-am oprit la!(semnu excamarii)

| Deyutza a răspuns:

Mai bine rămâi în copac pentru. toată viaţa ta de muscă tunsă lung

| LittleSue a răspuns:

Tulaaai'!straight face
Cata pomelnicuuuu'!straight face

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Stefanut,Zuzu,Roxana,Marina, Elena,Cosmin, Albina, Lecaa...WTF?

| Rebeca2911 a răspuns:

Ce viață de telenovelă.

| JustinBieberIsMylover a răspuns:

Cineva chiar a pus întrebarea asta? Cred că era în copac când a conceput întrebarea.

| CristinaAlexa22 a răspuns:

Mare incurcatura in viata ta. Cred ca cel mai bine era sa nu faci compromisuri de la inceput. Este numai vina lui ca nu si-a facut temele. Dar acest lucru s-a intamplat acum si tot ce poti face este sa rezolvi problema... Daca ai putin curaj si vointa ca totul sa se termine repede poti profita putin de ceea ce ai facut tu pentru colegul tau. Trebuie doar sa ii spui ca singurul mod prin care isi poate "plati" datoria fata de tine este aceea de a spune tuturor ca nu este cu tine, a fost doar o neintelegere, o gluma. Altfel, tu ii vei pune la loc tema nefacuta si vei spune tu tuturor ca el este un mincinos si apoi toata lumea v-a rade de el. Incearca-ti norocul. Poate reusesti! Succes!