| Wladutz a întrebat:

Ma tot gandesc, sa incerc si eu sau nu?
http://i.imgur.com/5GPWa.png

18 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

O sa-ti leviteze co*iele.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Chiar, te rog.

| Pralină a răspuns:

Bai, bai, de urcat te urci, da, DE COBORAT CUM MAI COBOR? Oh, somebody help mee! Alooo?

*leviteaza*

[shaormashaormashaorma]

| MâţulMov a răspuns:

Eu as incerca dar n-am costum de metal sad

| blueangel99 a răspuns:

Încearcă!
Să filmezi, şi să-mi arăţi şi mie.

| Frunziix3 a răspuns:

Da,inceraca!hee hee Mersi de idee!

| mgtow a răspuns:

Stii vorba aia? Un tip vroia sa dea examenul practic (traseul) si cand politaiul se pune pe scaun ii zice: donmule instructor puneti-va centura ca decolam. Politaiul zice: nu ti-o mai pune ca te dai jos, si e bazat pe un fapt real.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru mgtow):

Lol! laughing si nu a mai luat ala permisul? laughing

| mgtow a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Deloc, mi-a zis un roman care l-am cunoscut in strainatate si chiar e de belea, politaiul credea ca l-a luat la misto si jos din masina gata.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru mgtow):

Scenă desprinsă din seria Taxi. laughing

| Klepto a răspuns:

Si cum mai cobori? Te pisi pe magnet pana il demagnetizezi? sa stii ca daca expui la caldura mare un magnet, el isi pierde din proprietati, deci daca te pisi magma, poti incerca, daca nu iti urez levitare fericita si sper sa nu-ti rugineasca costumul de la urina.

| Bitzy a răspuns:

Bineinteles! Mai si intrebi?laughing

| Aleqa a răspuns:

Probabil laughing.

| TheDubstepMan a răspuns:

Da ma!

| TheDubstepMan a răspuns:

Da si tu o funda te rog!

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Jet cersetorule

| Wladutz explică (pentru TheDubstepMan):

Iti dau stupizi si nefolositori pana nu mai cersesti funde straight face

| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Sincera sa fiu, mai bine nu.