| Andreea0612 a întrebat:

Am o problema cu un stick. Cand incerc sa-l deschid, imi apare asta http://i.imgur.com/NrCCmn6.png

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt softuri de recuperare date de pe stik usb, dar de formatat trebuie clar, sa nu uitam de virusi, windows, si eu am patit pe niste sisteme de operare piratate asa ceva

| Andreea0612 explică (pentru RAY):

Mi-am instalat "Recuva" si am reusit sa recuperez putin din ce aveam pe stick. Ce as putea face pentru a recupera tot? Nu pot scoate virusii fara sa pierd tot ce am pe el?

| RAY a răspuns (pentru Andreea0612):

Eu mi-am recuperat ce aveam cu programul meu, faza e ca e cu licenta al meu

| Andreea0612 explică (pentru RAY):

Da ce program?
Mai am o intrebare: e posibil ca, cand l-am conectat la laptopul meu, sa am transmisi virusii si pe el (laptop)?
Cand l-am conectat la laptop, prima data, mi-a scanat stick-ul dar tot nu a mers, nu l-am putut deschide

| RAY a răspuns (pentru Andreea0612):

Ai un program remote control? TeamViewer 10

| Andreea0612 explică (pentru RAY):

Nu am.

| RAY a răspuns (pentru Andreea0612):

Sti sa descarci un program si sa il instalezi?

| Andreea0612 explică (pentru RAY):

Normal ca da laughing

| K0sti a răspuns:

Antivirus nu ai?

| Andreea0612 explică (pentru K0sti):

Ba da. Cand am conectat prima data stick-ul la laptop, mi l-a scanat si scria ca il repara, sau ceva de genul asta. Dar stick-ul tot nu l-am putut accesa

| K0sti a răspuns (pentru Andreea0612):

Daca nu ai Kaspersky sau Bitdefender, poti considera ca nu ai! Daca l-ai conectat la laptop, si sunt virusi, ai 90% sanse sa-i portezi fain frumusel si acolo!

| Andreea0612 explică (pentru K0sti):

Asta-i tot ce am, nu pot sa-mi dau seama daca am vreun antivirus : http://i.imgur.com/oebVcko.png
http://i.imgur.com/It2yGvQ.png

| K0sti a răspuns (pentru Andreea0612):

Ce cauta porcaria aia de CCleaner pe calculator? Intra aici sa vorbim, ca sa vezi ce-ti tund eu parul ala frumos, daca tu esti in poza aia de profil: http://www.epasystems.ro/asistenta-it-online/

| RAY a răspuns (pentru Andreea0612):

Instaleaza-l si voi intra in pc tau sa vad ce ai