| Thecurious a întrebat:

Machiajul a devenit indispensabil pentru marea majoritatea a femeilor.
In ultima vreme, a aparut un nou tip de machiaj, cel care te face sa pari naturala, "nemachiata".
La o petrecere, o femeie "indrazneste" sa se distreze cu tenul pur. Dupa cateva minute, ea atrage toate privirile feminine.
Ce credeti ca au intrebat-o curioasele?

8 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu nu mă machiez și nu mă întreabă nimeni nimic sad.

| Sindbad a răspuns (pentru supadeceapa):

Pai daca te vad cu conopida aia in mana, sau ce o fi, ce ai vrea sa te mai intrebe?

| gogu220 a răspuns:

Vai fată, cum ţi-ai ascuns ridurile pe care le aveai ieri?

| Thecurious explică (pentru gogu220):

Intrebarea e : Cu ce te-ai machiat fata?
Ele credeau ca neachiata avea un machiaj natural.

| Thecurious explică (pentru Thecurious):

"nemachiata", scuze

| IonutCG90 a răspuns:

Hello. Păi am auzit o legendă că erau niște femei frumoase într-un club, îmbracate cu stil, ce-i drept nu prea aveau ce căuta pe acolo, și deodată niște tipe cu fuste de 10 cm deodată spun: "ce-i cu parapantele astea aici?". Sec ce am zis, uneori(cam des în ultima vreme) nici eu nu mă înțeleg.

| Thecurious explică (pentru IonutCG90):

Multumesc pentru banc.

| IonutCG90 a răspuns (pentru Thecurious):

Să crești maretongue