| anonim_4396 a întrebat:

Mai nenicule. Cind postez stau juma' de ora sa-mi apara postarea. Intrebarile nu-mi mai apar decit la categoria cu pricina, nu mai apar intre primele 200 de intrebari recente. Cine mai are problemele astea? Vreti ca Raluca sa ne plateasca despagubiri pentru ca ne toaca nervii cu disfunctionalitatile site-ului?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi că te ia radarul mai ușor!
Pa, pa.

| AndutzaAndu a răspuns:

Da, să ne platească şi daune morale rolling on the floor. Glumesc. Mie îmi merge totul bine, exceptând odată când am pus o întrebare despre vestitele fundiţe, că de ce aproape toată lumea scrie ori la început, ori la sfârşit cuvintele magice : "dau fundiţă!" (şi am mai scris ceva), îmi apărea că întrebarea e acceptată şi când să mă uit la "Întrebările mele", nu'mi apărea întrebarea, dar în fine...

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In mod absolut neobisnuit pentru mine, azi am postat un raspuns inainte de a ma loga, deci anonim, si a aparut imediat. Voiam doar sa verific ceva.
Iar cu intrebarile, chiar nu stiu, ca eu nu prea le am cu intrebarile; mai mult cu raspunsurile.

| JeSa a răspuns:

BRO-dau funda la Kg&fac experti la gramada free,

Mă înscriu şi eu pe listă, deoarece azi am păţit-ohappy M-am trezit ca să îmi expun părerea, postând, la care am rămas stupefiată că nu îmi apărea răsp. ca fiind postat. Ba mai mult, nu mi-a mai apărut deloc... şi, am reluat întrebarea şi am repostat răspunsul, că deh... lipsă de ocupaţie(glumesc!tongue).

| Ea12345 a răspuns:

La partea cu intrebarile care nu apar pe pagina principala, am trecut si eu prin asta...tongue

mariana
| mariana a răspuns:

Eu intrebari n-am pus insa am patit-o cu raspunsurile, care nu-mi apar imediat, la fel ca in situatia celor veniti nou pe site, iar acum am trimis un mesajul, mi-a aparut ca trimis si cand am vrut sa verific din nou continutul mesajului, n-a fost postat.
Mai sunt situatii cand primesc intrebarile prietenilor si vreau sa raspund si imi apar intrebarile noi si nu cele la care vreau sa raspund.
Se pare ca inca mai sunt multe disfunctionalitati pe site.
Consoleaza-te ca nu esti singur.
Eu am trmis o lista Ralucai cu genul de greseli de pe site, dar inca n-am primit nici un raspuns.
Ai rabdare nu esti doar tu in situatia aceasta, TPU este unul pentru toti si ne "trateaza" la fel.
O zi buna si nu dispera, o sa fie mai bine. Eu cel putin asa sper.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Azi am pus o intrebare si chiar a fost totul in regula. Daca se va intampla vreo difunctionalitate, te anunt!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok, deci voua sa nu va plateasca despagubiri. Da' mie sa-mi plateasca... in pizze si prajituri laughing