| Mariusrap91 a întrebat:

De ce nu imi apar intrebarile si raspunsurile care le postez pe acest site?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru ca esti la inceput. Pentru ca sa iti apara intrebarile si raspunsurile automat trebuie sa ai 30 de raspunsuri si intrebari aprobate de moderatori. Pentru ca sa iti apara o intrebare sau un raspuns pe site trebuie aprobare de la 3 moderatori pentru fiecare in parte.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cand esti nou pe site intrebarile si raspunsurile nu apar pana nu sunt aprobate de 3 moderatori.

| HappyPills a răspuns:

Trebuie sa astepti
poti sa verifici daca se vor publica daca te loghezi -> intrebarile mele,
in partea de sus a intrebarii trebuie sa scrie "in asteptare"

| Cristina_3547 a răspuns:

Se mai intampla.Stai linistit, in scurt timp o sa iti apara.