| ferdin a întrebat:

Am si eu o problema...Cand vreau sa downloadez un joc imi tot apar mai multe intrebari de genul:Vrei sa castigi un iphone? si multe alte intrebari.Cum pot face sa nu mai apara intrebarile si sa pot downloada.

Imi pare rau daca nu am ales bine categoria!

Răspuns Câştigător
| TepeT a răspuns:

In cele mai multe cazuri, nu poți face că acestea să dispară. Acele reclame se numesc survey-uri, pentru a trece peste ele ai nevoie de a trimite un SMS unui număr. bla bla. Sper că te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| BeatriceNagy a răspuns:

Nu cred ca poti face ca reclamele acelea sa dispara, pentru ca persoana care administreaza site-ul ia bani din acele reclame, incearca sa le ignori.

| Calauz_Paul_1996 a răspuns:

Unele site-uri au intrebari de genul asta..eu nu cred ca ai putea sa faci sa dispara.Increarca de pe alt site. Spune-mi ce joc poate te pot ajuta deoarece am cont pe filelis(t)