| SpitalulDeGlumeti a întrebat:

Ce se intampla cu acest site, mesajele nu-mi apar, cand vreau sa dau raspuns unei intrebari ma trimite la pagina principala, daca nu-mi citeam e-malurile nu aveam habar ca cineva mi-a multumit( faza cu cartela indygen), sa nu ma luati ca sunt probleme pana se actualizeaza ca nu este asa, vad aceleasi raspunsuri de 6 luni de zile, "asteapta pana se actualizeaza intrebarile, raspunsurile sau mesajele", reclamele publicitare de ce se actualizeaza asa de repede? daca vreti sa mai aveti oarece prestanta printre situile de socializare faceti ceva si pentru userii de pe TPU domnule Tenita si Catalin, am sa te bat la cap peste tot unde te intalnesc pe net, ori e laie ori balaie, mai stam sau ne luam jucarelele si plecam? Alta aiureala laughing cand am vrut sa postez intrebarea am ales categoria respectiva de cateva ori dar tot imi apare Alege categoria, de ce, cine va saboteaza?

21 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Asteptam mai multe detalii despre problemele cu care te confrunti pe contact@tpu.ro, pentru a putea exact care e situatia si ce trebuie remediat.

Alexandra - TPU

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru TPU.ro):

Uite Alexandra ce ma roade pe mine, a fost postata intrebarea aceasta acum cateva minute, da?

Răspunde
(0 răspunsuri)
Paty17 intreaba:
Întrebare urgentăă. Umpic cam jenant, dar vouă vă cer ajutorul. De la un timp mi.e greu să adorm. am așa o teamă constantă- nu știu de la ce. Mi se întâmplă și să mă trezesc pe la 5 dimineața? (mai mult)

vreau sa raspund si sunt trimis dupa seminte la prima pagina

| Fatamuntilor a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

MI se intampla si mie... mai asteapta 10 -15 minute si incearca din nou.
Sau este intrebarea unui,, boboc'''' si are nevoie de aprobarea unui admin.Sau poate a fost raportata.
ps. puteai sa dai si tu linkul.La ce categorie ziceai ca e intrebarea?

| caramela a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Aloooo, v-ati dat la barfa fara mine? rusinica brehee hee

| Fatamuntilor a răspuns (pentru caramela):

NUU NUUU U NUU.Noi discutam problemele sitului ca doi useri cuminti! Nu se vede?

ps; iar nu au aparut replica ta la notificari!

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru Fatamuntilor):

Iar a ta a aparut ca fiind editata acum 17 minute la mine rolling on the floor

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru caramela):

Care barfe bre? daca barfeam o faceam pe la spate, sti melodia aia cu pe la spate pe la spate, asa se zic barfele toate rolling on the floor

| caramela a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Sa sti ca am sesizat acest defect, asa ca, administratia site-ului ar trebui sa faca ceva si cat mai urgent, in rest nu am probleme, doar ca apar notificarile tarziu de tot..asta e.
O seara bunawinking

| Fatamuntilor a răspuns:

Astepta si tu sa se termine faza cu cartelele.
Cred ca multi am trecut prin fazele descrise de tine..Stii si tu.Nici un site nu este perfect.
Cat despre Catalin Tenita, mai mari sanse le ai la Cristina.De problemele sitului zic.

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru Fatamuntilor):

Sarut mana coana Angela, nu doar de aceasta promotie este vorba, si mai lasa dulaul ala jos din brate cand citesti ceva bre, ca am explicat ceva sus, dureaza mai bine de 6 luni de zile acest fenomen. Daca vrei sa vorbesti cu Catalin spune-miwinking kiss

| Fatamuntilor a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Ai drepate...Mie nu imi apar notificarile ( daca am noroc apar 3 din 10)Dar Crisina mi-a zis ca programatorii se ocupa de asta. Oricum pentru mine nu are prea mare importanta,desi uneori ma oftic de unele probleme ce apar.(sunt unii care s-au luat de mine)
Tu crezi ca Catalin ma asculta pe mine, user de rand, fara functii( moderator, expert, etc...)Nici macar nu sunt in top 100.
Desi recunosc....de cate am avut o problema, Cristina m-a rezolvat!

| JucărieLEGO a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Chiar ai dat un raspuns foarte realist! laughing Si eu patesc la fel.

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru Fatamuntilor):

Catalin ajuta pe oricine

| JucărieLEGO a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

La mancat shaorma probabil...si chiar si daca vede Alexandra acest raspuns ca sa-l stearga ar trebui macar sa-i treaca prin cap ca asa si e. Domnul "Tendinta" nu s-a mai implicat direct pe TPU de vreo 2 ani si ceva.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Pentru mine ar fi o surpriza ca Catalin sa-si rupa din timpul lui macar 5 minute cu postare.Aici sau blog! Oricad, caci in limita timpului meu imi arunc un ochi in ambele locuri ( cred ca sughite bietul om)laughing

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru JucărieLEGO):

jura-te! inseamna ca nu ai dat pe blog sa conversezi cu el, ma refer la blogul TPU, ma cap turtit, iar ti-ai schimbat nick-ul waiting

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru Fatamuntilor):

Care Grisina bre? rolling on the floor

| JucărieLEGO a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Notificarea de reply nu mi-a aparut. Ce vrei sa spui? Ce cap turtit si nick? Ce blog? Care el? Vezi ca te raportez! Incearca sa pastrezi un ton diplomat.batting eyelashes Incearca. Un tort diplomat.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cred ca domnii programatori vor avea serios de lucru
ps notificarea ta a aparut

| SpitalulDeGlumeti explică:

La fel si multumesc pentru sesizari

| JucărieLEGO a răspuns:

Mai nou si postarile sterse de mana ta apar la www.tpu.ro/continut-sters-admin
Am sesizat asta si Alexandra zice ca mai asteapta Cristina detalii. Apoi o sa zica Cristina ca mai vrea si ea detalii pentru programator. Of, pai mai multe ce pot sa zic? Eu cred ca TPU e gravid cu Indygen si mananca postari si notificari in prostie.