| Speed99 a întrebat:

Mai tine-ti minte postarea mea cu cainele meu care nu vorbeste? sad Acum nici macar nu mai aude... Adica i-am zis sa nu mai stea in patru picioare ca un bebelus si sa stea pe doua ca un om normal... Si ce credeti?! NIMIC! crying Nici macar nu s-a miscat. Acum am un caine care nici nu vorbeste si nici nu aude straight face crying Ce sa fac?

24 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Aude insa nu ii vorbesti pe limba pe care o stie el! Incearca ceva limba straina poate reusiti sa va intelegeti. Cine stie din ce Arabie, Mesopotamie sau Egipt sunt neamurile lui. Poate ar trebui sa calatoresti cu el pe acolo sa te lamuresti!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Fa ca mine.
Du-te la piata.Cumpara-ti un cartof.
Ii pui lesa si botnita.
Pe mine ma asculta, adica...i-am spus "Fa pe mortu Sparchi".Si ce crezi?
Ma asculta.
*il ciupesc de falcute*

| Speed99 explică:

Eu mai am Nutella... ramasa de la caine. straight face Putem sa o impartim... doar ca are ceva par si pipi in cutie de la el. :X

| Fridăm a răspuns:

Ameninţă'l. Spune-i că dacă nu te aude, îi vei tăia coada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpără-i aparat auditiv, ca să poată auzi şi aparat dentar, ca să aibă o dantură " fresh ", chiar dacă tot n-o să poată vorbi.

| 00AName00 a răspuns:

Arunca-l intr-o groapa de 10m.Si dupa ia-ti altul normal.

| Speed99 explică (pentru 00AName00):

Nuuuu ce nu intelegeti?! Eu am impartit nutella cu el! Si daca imparti nutella cu cineva stii ce inseamna?! Ca il iubesti atat de tare...mai tare ca fieru' crying

| 00AName00 a răspuns (pentru Speed99):

Bine atunci. Daca il iubesti atat de tare si nu vrei sa scapi de el, da-i apa de mare sau de balta si va deveni normal. Poti sa-i dai si apa de ploaie.

| Weedier a răspuns:

Să îţi iei altul.

| Speed99 explică (pentru Weedier):

Ce nuuuu cum sa fac asa ceva?! Tu gandesti ce spui (sper ca iti dai seama ca glumesc)?! Cum sa imi iau alt caine ca eu cu cainele asta am mancat Nutella impreuna! Si stii ce inseamna daca imparti nutella cu cineva!? Inseamna ca esti indragostit de persoana cu care o imparti crying

| Weedier a răspuns (pentru Speed99):

Vrei să împărţim Nutella?

| Speed99 explică (pentru Weedier):

LoOoOL rolling on the floor

| Speed99 explică (pentru Weedier):

Sper ca glumesti. rolling on the floor

| Weedier a răspuns (pentru Speed99):

Păi unde suntem? Pe T/A.
Dar sincer acum, am rămas fără.

| Weedier a răspuns (pentru Speed99):

Deci,o împărţim? puppy dog eyes

| Weedier a răspuns:

M-am răzgândit.Nu mai vreau.

| Speed99 explică (pentru Weedier):

Ok atunci rolling on the floor

| Weedier a răspuns (pentru Speed99):

Dar când ai Nutella fără pipi şi păr să mă anunţi.

| Speed99 explică (pentru Weedier):

Ok big grin
3 minutes later :
Gata i-am furat nutella lui LoveAndBeautyAndLovelyAndPinkAndABigNameOnThisSite big grin Acum putem sa ne indopam pe banii ei rolling on the floor

| Weedier a răspuns (pentru Speed99):

Super!

| AleXisAleXis a răspuns:

Vorbeste cu el prin semne!
Alta solutie nu ai!
laughing

| CristinaElena96 a răspuns:

Totusi nu as miza pe cainele tau ca ar avea o problema, consider ca tu ai mai multe probleme, incearca sa stai tu in pozitia lui poate comunici mai bine cu ellaughing)

| Py a răspuns:

Du-l la un veterinar specialisthappy. Sper sa te ajute. FUNDA?big grin

| Speed99 explică (pentru Py):

Sper ca ti-ai dat seama ca intrebarea e la CATERINCA nu? rolling on the floor