| Papadopolina a întrebat:

Maine e sfarsitul lumii!oh go on
Ultima dorinta?!?laughinglaughing

Răspuns Câştigător
| IepureleCuLopată a răspuns:

Să primesc fundă la acest răspuns! laughing

66 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Vreau sa mor pe tron.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5b4yidAgx1qj2kwpo1_500.jpg

Tot merge...

Răspuns utilizator avertizat
| Xtadelo a răspuns:

Sa nu mai vad intrebarile astea pe TPU.

| ady123 a răspuns:

Un fotoliu si mancarea mea favorita ca sa ii vad pe aia care zic ca e sfarsitul lumii cum se spanzura de nervi ca s-au inselat

| OskarRM a răspuns:

Să mă uşurez pe calendarul mayaşilor.

| mentholinks a răspuns:

Eu sa o declansez.

| jasmyn1superba a răspuns:

Nu este nici un sfarsit al lumii...

| georgica955 a răspuns:

Sa fiu expert TPU forever

| KidGirl99 a răspuns:

Ultima dorinta a mea este : Sa fiu fix atunci ''de sfarsitul lumii'' cu mama si cu tata la cumparaturi, si sa imi iau toate lucrurile din rafturi:devil) si familia mea sa fine singura care supravietuieste, sa pot sa am toti banii din lume la indemana, toate hainelelaughing Absolut tot laughing

| Dany_Stelistu_Dany_Stelistu_1997 a răspuns:

Vreau sa ajung in cer la DUMNEZEU asta e dorinta mea

| Felys a răspuns:

Sa ma transform in vampir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Panaite_Madalina_1998 a răspuns:

Sa nu morr! :S

| Jurjoni_Carina_1996 a răspuns:

Nu este sfarsitul lumii!tongue

| Michael_Anamaria_1997 a răspuns:

Sa nu vina sfarsitul lumii! OAMENI BUNI nu mai credeti in DUMNEZEU? El ne-a creat, el va sti cand va veni sfarsitul lumii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.nu va fi sfarsitul lumi laughing. 2.nu mai posta cu sfarsitul lumi. 3.sunt sanse de 80% sa nu se sfarseasca pamantul.

| Robytzu_ZizUz_1997 a răspuns:

Sa vina iubita si sa ma sarute pasional acum, si dp sa mor fericit oh go on

| Forev3rAlone a răspuns:

Vreau sa mor dupa ce ma mancta!
Sa nu mor flamanda rolling on the floor

| Madalina_Ghent_1996 a răspuns:

Stiu una care sigur se indeplineste....Imi doresc sa nu vina sfarsitul lumii.

| LiK3 a răspuns:

Taci dracu laughing

| myrel2012 a răspuns:

Sa apuc sa joc GTA V xD

| FadetoBlack a răspuns:

Mâine vreau să vină sfârşitu', sfârşitu' întrebărilor, legate de Sfârşit.

| Voicu_Ionut_1993 a răspuns:

Pai ultima dorinta ar fi sa ramana base la puterelaughinglaughinglaughingglumeam as vrea sa moara maine basescu si restul sa traiasca si sa moara si toate ciorile...

| JustiNkov a răspuns:

E sa taceti cu sfarsitul lumii sper sa se indeplineasca

| CryChristiAN a răspuns (pentru FadetoBlack):

Crede-ma ca se va implini. Daca Doamneee ar veni si sfarsitul prostiei, as fi vesnic fericitbig grin

| Andries_Andra_1998 a răspuns:

Nu o sa fie nici un sfarsit al lumii.

| FadetoBlack a răspuns (pentru CryChristiAN):

Vrei cam multe.

| CryChristiAN a răspuns (pentru FadetoBlack):

Eu?big grin Neah.

| TodoranBogdan a răspuns:

Eu zic ca nu va veni sfarsitul lumii, dar daca ar venii as vrea ca toata lumea sa fie fericita, bogatasi sanatoasa.

| Claudelsaag a răspuns:

Vreau sa mor cu persoana iubita in brate si cu multe realizari.