| eduardo_9453 a întrebat:

Pentru toata lumea o intrebare: care ar fi ultima ta dorinta(care se poate indeplini desigur) daca maine ar fi sfarsitul lumii si nu mai ai decat o noapte la dispozitie?

Răspuns Câştigător
| Larisa_4465 a răspuns:

Ultima mea dorinta ar fi sa ma combin cu dima bilan(cel care a castigat eurovision pentru rusia)hee hee)nu stiu ma mai gandesc si ti zic:*

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-as dori sa aflu cum vom muri. Daca e chestia cu un tsunami urias fac o plangere si cer focuri apocalipticewinking

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pai, sa mai poata trai cineva care sa faca pomana la toata lumea. =]]

pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Sa vina sa ma vada o fosta iubita si sa petrecem noaptea impreuna.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Tu ai vazut cum arata Megan Fox? Mai e nevoie sa-ti desenez?

| Tzutzea a răspuns:

Buna intrebarea. Mi'as dori sa nu mai fie sfarsitul lumii happy

| Ourworld a răspuns:

Cred ca ultima mea dorință nu ar trebui spusă tuturor ca să se îndeplinească.