| RAY a întrebat:

Menstruația te face emo fiind fata? Fete emo pe aici? Cum e sa vezi ca îți plânge vena de durere? La categoria amuzante nu o luați în serios

16 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Nu te face emo neaparat. Dar girl; be strong. Nu-i mai lasa pe astia cu comentarii de hate sa se bage in seama. Zi-le tu cine e sefa aici. (Tuhappy SPER CA TE.AM AJUTAT MY BEDDI. (Nu uita sa bei tedi cu gust de mere in fiecare zi; te face mai jmekera") raspuns castigator pls? merci si pupix

| Den1sa a răspuns:

"Menstruația te face emo fiind fata?" vai ce gluma bunalaughingwinking

| Den1sa a răspuns (pentru Den1sa):

Sarcastica fiind happy

| RAY explică (pentru Den1sa):

Poate tu nu ai, ca te vad cam masculina

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Nu ma vezi mai degraba citesti comentariile mele (absolut minunate), oi parea eu mai masculina, dar totul depinde de cum interpretezi ceea ce spun si ce fac, insa totusi nu mai vazut in realitate mândrinduma cu feminitatea mea, ai putea sa iti faci tu scenarii in cap si sa iti imaginezi personalitatea mea, te-ai gindit ca totul poate fi o aparenta?, iar in realitate sa fiu opusulwinking

| RAY explică (pentru Den1sa):

Adică ești travestita

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Stii macar ce inseamna asta

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Https://dexonline.ro/definitie/travestit
Sunt fata care se imbraca ca o fata daca nu ai observat

| RAY explică (pentru Den1sa):

Fata pe viitor numai raspunde la categoria asta

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

De ce?, te simti cumva ofensat?

| RAY explică (pentru Den1sa):

Las-o balta

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Nu mai ai ce sa spui, da pe bune nu inteleg de ce te simti asa amuzant, ca dupa "glumele" pe care le faci nici o celula din tine nu e amuzanta

| mirzzzzzzz a răspuns (pentru Den1sa):

Folositi TPU neironic

| Den1sa a răspuns (pentru mirzzzzzzz):

Bine dar totusi tu il crezi amuzant?

| nonepasa a răspuns:

Eesti emo doar daca ai sangele negru ( si poate asta inseamna ca ai o boala dar nu asta conteaza pentru ca esti baddie GRRRRRR ). pace in lume

| TantiMarioara a răspuns:

Da sunt emo si plang pe satra benz cand sunt pe stop dar sa nu ma spuneti la mami ca imi ia telefonul