| anonim_4396 a întrebat:

Mergeam pe strada cu telefonul in mana si un caine incepe sa latre la mine(un caine maaare) eu am luat o piatra si in loc sa bag telefonul in buzunar si sa arunc cu piatra am facut invers am bagat piatra si amaruncat cu telefonul laughing. n-a patit nimic telefonul, a cazut pe iarba. ceva amuzant de la voi o intamplare.

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Mi-am uitat telefonul in baie, iar cand bunica mea facea baie a inceput sa vibreze (era pe silentios) si ea a crezut ca e cutremur si a iesit naked din baie si a inceput sa strige "cutremur".

12 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Eu aveam o acadea în mână la școală și un pix. Trebuia să îmi scriu tema la franceză și am pus acadeaua pe caiet vrând să-mi scriu tema. Când mi-am dat seama m-a bufnit râsul.

| NoChanceForUs a răspuns:

Planuisem intr-o seara sa fac sex cu prietena.Si de ametit ce eram ca bausem(pentru tupeu) in loc sa intru la ea in apartament, am nimerit la vecina ei, o blonda cu sanii mari.Acuma daca tot am nimerit unde am nimerit, poate a fost mana sortii...

| αηηα a răspuns:

Odata ma uitam la TV si cineva o zis va ma duc pana afara, dar eu am luat si telecomanda cu minelaughing
Sau odata mancam inghetata si am aruncat cutia cu cot linguritalaughing

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Sa nu indraznesti sa tragi in cutu ca te omor! lasa cutu in pace! laughing

| Sოﺁℓε a răspuns:

laughingsi eu am patit ceva de genul.
eram la scoala si nu stiu ce mancam si aveam intr-o mana creta si in cealalta mancare
vorbeam cu colegi si...mi-am bagat creta in gura laughing

| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Eu chiar azi in loc sa pun paharul pe masa l-am aruncat la w.c si am tras apa fara motic laughing

| Esperança a răspuns:

Alta data nu mai incerca sa dai in animale tongue stii cum se zice " Ce stie taranu, arunca ciocolata si mananca ambalajul"

| Niros19 a răspuns:

O data nu gaseam telecomanda la televizor si am intrebat-o pe maicamea dar telecomanda era la mine in mana rolling on the floor

| pinkflower a răspuns:

Si eu odata am vrut sa imi spal papucii si am luat unpapuc in mana sa il spal si intre timp a venit mama sa ma intrebe ceva iar dupa asta am uitat unde am pus papucul dar el era chiar in mana la mine laughing si m-am invartit prin casa vreo 15 min laughing

| Kqzu97 a răspuns:

Pai astazi m`a pus mama sa golesc uscatorul de vase si inloc sa pun tacamurile in sertar le-am bagat in frigiderrolling on the floor

| Adeliи97 a răspuns:

Eu am bagat telefonul in frigiderlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost de curând la o înmormântare, toată lumea plângea, iar eu cum am intrat în biserică m-a bufnit un râs în hohote. ( să nu se înțeleagă greșit, nu că mă bucur, asta este prima mea reacție).