| GoguLoV3lipitoOarea a întrebat:

Mi-a murit scama crying, T/A! Nu mai pot de durere! A murit ca era bolnava.Era grasa si respira greu. A murit aseara fix la 00:00.Va dati seama ca s-a mai dus un ingeras la cer? Scama era de sex feminin si o chema Pufacioasa.Cu o ora inainte sa moara era mai grasa ca niciodata si se stia ca va muri(plesni de prostie). Aseara m-am dus cu ea la categoria Hobbies&Pets, m-au sfatuit s-o duc la psihiatru si cand am ajuns acolo era deja moarta. M-am uitat la ceas si era 00:00. E ora la care s-a nascut, dar si murit.Inmormantarea va avea loc astazi la ora 17:00.Sa ne rugam toti pentru ea! Multumesc! Sper sa-mi treaca durerea asta. crying sad

20 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Te doare-n cur asa de tare?

| PotcaPădurii a răspuns:

Exact cand au inceput Robotzii?
Tragic...
Nici macar nu a apucat sa vada noul episod
*ii curge o lacrima*

Data viitoare hraneste-o moderat si fa-i abonament la erobic sa slabeasca!

Răspuns utilizator avertizat
| PotcaPădurii a răspuns (pentru BiancaFetita):

Minunat! Si ce legatura avea cu raspunsul meu, micuta gayberista?

| lalalalallll a răspuns:

...stia ca va muri(plesni de prostie). Aseara.
Tu plesnești de prostie.

| MoonLight a răspuns:

Mi-e foameee... pe langa coliva dai si halau raised eyebrows?

| AnneBre a răspuns:

Dai coliva? Altfel nu vin!

| lipitoOarea a răspuns:

A murit scama crying! Si ti-am promis ca o sa te fac sa iti treaca orice durere...ti-a trecut? te pupa je!

| WhiteWolf7 a răspuns:

Tu, in calitate de inmormantar, ar trebui sa ne faci noua, bocitori o oferta foarte buna ca sa fim bocitori, si sa venim la nunta scamei tale cu cosciugu.Incep eu; pentru inceput vreau 40 de milioane, asigurarea ta de viata, de casa si de masina, vin cat pot baga, coniac neaparat, si nu m-as supara daca mi-au da si vreo 2 -10 litri de vodca pentru acasa.

| Insomnii a răspuns:

Coliiiivaaaaaaaaaaaaa...si asa am ore pana la 15.00

| HepiBăluns a răspuns:

Ce tragedie!

| Karinakari99 a răspuns:

Da! Dau coliva la toti!

| Karinakari99 a răspuns (pentru Karinakari99):

Am vrut sa spun ca Gogu ne da coliva.

| Damasc a răspuns:

Fu*K your scamaaaaaaaa

| Andrei112011 a răspuns:

Azi scap chiar la 17:00 de la scoala, deci nu.

| PotcaPădurii a răspuns (pentru Andrei112011):

Norocosule! Eu la 18:00. sad

| NevăstuicăxD a răspuns:

Vin.dai colivă.nu?

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Yuhuuu mancam coliva si bem vin!

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Dai coliva? Vin.Nudai coliva? MEI ACAS!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-a murit.l-am resuscitat, i-am dat palme dar degeaba.nu se mai ridica.cand sa-mi iau gandul, iaca trece prin dreptul usii sotioara mea.a inceput sa ridice incet capus-orul.cand a intrat ea in camera, deja umfla narile.si-a revenit.imi pare rau pentru scama ta.am plecat.am treaba cu puiul de urs.