| SuntFataInPlm a întrebat:

Mi s-a intamplat ceva... ciudat
Acum 2 sapt.
Ma uitam in oglinda si nu imi vedeam fata, corpul, reflexia, e de vina oglinda? dar vedeam pisica mea jucandu-se in spatele meu, chiar era acolo
Nu stiu ce sa fac, era chiar ciudat, nu eram la mine acasa, eram la bunica, mi s-a mai intamplat chesti ciudate si la mine acasa si acolo. chiar foarte ciudate. O data m-am filmat noaptea si am vazut ca se aude un sunet horror, nu stiu cum sa zic, de parca zici ca e spanzurat cineva, si nu poate sa tipe, sau sa vorbeasca.
ce sa fac?
dau funda
stiu ca am pus la categoria asta, dar e serioasa problema acum, am pus aici pentru ca voi raspundeti mai repede. La alte categorii, astept 10 ani

18 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca oglinda a luat ceva substante interzise. S-o duci la medic! laughing

| Astaeparereamea a răspuns:

Si, care e nedumerirea? Esti doar o fata'nplm

| Pricked a răspuns:

Probabil oglinda dormea, sau nu avea timp de tine. Ce pretentii, vrei ca la orice ora oglinda sa-ti ofere serviciile. Ce pretentii

| Doub a răspuns:

Nu, nu e de vină oglinda.
Eşti vampir.

| SuntFataInPlm explică (pentru Doub):

Nu sunt vampir, nu am cum sa fiu happy

| Doub a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Eşti sigură?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie sa nu ma vad in oglinda de doi metri a camerei, dar...eram in erectiesad

| LePotato a răspuns:

Troll lvl 9999

| SuntFataInPlm explică (pentru LePotato):

Nu sunt troll straight face Vorbesc foarte serios...

| LePotato a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Da, foarte....raspunsurile spun tot, categoria unde ai postat la fel si nu in ultimul rand "username-ul" laughing

| VibeTrix a răspuns:

Aveai temperatura mare...si erai nebun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oglinda e de vina, in spatele ei o sa gasesti un labirint secret, trebuie sa o lovesti fix in centru daca vrei sa stii misterele lumii intunecate big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soarta si destinul.
Bine, bine, promit ca nu te mai bântui.

| BlackArt333 a răspuns:

Explicatie logica: Esti vampir
E valabil la amandoua!

| cineva666 a răspuns:

Asta sigur este o gluma

| 0Alexander0 a răspuns:

Eu sincer nu găsesc nicio o explicaţie logică pentru faza cu oglinda (în paranormale...eeh..nu prea cred). Cum adică nu te vedeai în oglinda? o.O Te uitai în oglinda şi vedeai pisica?
De ce te-ai fi filmat noaptea? Sunet "horror" rolling on the floor. Eu cred ca sunt 2 explicaţii, ţi se pare (când te gândeşti la ceva, ai senzaţia că auzi/vezi/simţi, dar nu e adevarat) sau poate te-ai uitat prea mult la filme de groazawinking.
Faza cu oglinda pur si simplu mi se pare ilogica, ţin să cred ca e ceva de la oglindă, ia-ţi alta şi se rezolvă! big grin

| SuntFataInPlm explică (pentru 0Alexander0):

Nu...Nu ma sperie filmele horror. Nu prea ma uit asa mult. Am video-ul O.o Serios, se auzea clar. doar ca am filmat doar patul, mai bine filmam toata camera. Oglinda era ciudata. Imi vedeam pisica, m-am dus mai in spate si tot nu ma vedeam, dar imi vedeam pisica. Nu era oglinda mea. Am mai fost pe acolo acum 7 sapt, si ma vedeam in oglinda O.o Bunica nu schimba nimic in casa pentru ca ea iubeste chestile vechi -.-

| 0Alexander0 a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Atunci nu te mai uita în oglinda aia daca iţi dă halucinaţii! big grin
Şi ai zis că se auzea un sunet de parcă se spânzura cineva, nu? Ai cumva vecini sinucigaşi? rolling on the floor