| Ezmeralda a întrebat:

Bună TPU,mi s-a întâmplat ceva foarte ciudat azi,ma uitam la tv si a început un telefon sa sune in cameră la mine, cum se aude ca suna pe Facebook dar nu aveam nici un telefon in cameră era doar al meu dar nu era de la telefonul meu.Din alta camere nu era fiindca erau toate fără baterie, eram singura acasă, mi-e cam frica. Aveti idee ce ar putea fi?

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Poate se auzea de la vecin. Mie mi se mai intampla. Sau poate ai lasat ceva deschis pe telefonul tau si rula in background. Nu ai de ce sa te temi.

| Ezmeralda explică (pentru Aasdfghj):

Nu e de la vecin laughing se auzea exact ca era lângă mine, si nici de la telefonul meu? zi ca nu e ciudat laughing

| Aasdfghj a răspuns (pentru Ezmeralda):

Chiar e ciudat. Nu stiu ce sa zic.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate esti un spion si ti s-a implantat in creier un dispozitiv de receptie cu un periferic de iesire prin care se poate transmite un sunet ca cel descris (in somn). Altfel nu prea imi explic si cred ca nimeni de pe aici ar putea sa o faca. Nu crezi? Asta daca nu cumva stam in acelasi bloc.