| Ade a întrebat:

Mi s-a intamplat o chestie foarte ciudata. Eram in scola veche (este primul meu an acolo) si am intrat in "Atelierul vechi" in care elevii vechi spun ca a murit un om. Chestia era ca domnu director nu ne mail lasa acolo ca de nu ne exmatriculeaza. Azi, cand am fost acolo, nu mai era semnul cu "Atentie, otrava". Cand ne-am uitat usa era descuiata. Pe usa scria mare XXXXXX (nu stiu daca insemna 60 sau altceva). Am intrat acolo (prietenele mele au intrat). Ele mi-au povestit ca au vazut o lumina alba orbitoare. Au facut o poza in care se vede foarte clar o fata de om. Am facut poza pe telefon. Acolo mai era un poster cu steaua. Si pe perete scria Steua de vreo zece ori. Noi tinem cu Poli. Si pana acum era sa ne loveasca vreo 5 mingi din care numai una a reusit. AAA! Pe perete, inainte sa intri in "Atelier" era scris Kiss Dead si o gramada de cruci, dar erau cam strambe! Ce insemna asta?

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Macar bine ca nu era noapte.
Daca era vreun poster cu Gaystin pe acolo venea exorcistul

| Dash a răspuns:

Pai, se putea intampla mult mai rau...
Puteau sa fie postere cu Justin Bieber acolo, nu cu steaua...

| Ciufuliciii a răspuns:

Ca au facut misto de tine`.happy

| MikiPiki a răspuns:

Asta inseamna ca uni sunt tradatori... spun ca tin cu poli dar de fapt se iau de mana cu stelisti

| lunarwolf a răspuns:

Mai rau ar fi fost ca, in loc de o fata de om, in poza sa fi aparut Bieberon! X_x As fi murit traumatizata.

*se uita in telefon sa verifice, pentru orice eventualitate si vede o poza cu Bieber sangerand*

Esti sigura ca nu a murit Bieber si acum ii bantuie pe toti anti-fanii lui? :-ss

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Minți
mrr

| Insomnii a răspuns:

Mamaaa da ce imaginatie ai rolling on the floor te uiti prea mult la tv daga mea... rolling on the floor rolling on the floor

| Ade explică:

Am pus la aceasta categorie pentru ca unora li se pare amuzant.

| mariatina a răspuns:

Sunt prietena ei si nu au facut misto de noi celelalte fete sau noi de ea. am vazut poza foarte clar. si nu aveau cum sa faca ele asta fiindca ele stau numai cu noi. si una dintre ele e cea mai buna pr a mea si nu ar face asta.

| Andreea_5022 a răspuns:

Daca sunt postere cu steaua eee tare

| deny_6633 a răspuns:

Esti sigura ca sunt prietenela tale? si daca asa consideri...au facut misto de tine