| mariaioana_1983 a întrebat:

Daca am un poster pe perete cu marijuana pot sa intru la inchisoare?

15 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Lol ce intrebare. straight face tu ce zici? intri la inchisoare pentru un poster? rolling eyes

| clauss a răspuns:

Hai ca esti tare

| Lora a răspuns:

rolling on the floor) ma amuza intrebarea ta si primul raspuns pe care l-ai primit la aceasta intrebare.Nu patesti nimic poti sa-ti pui si tapet pe pereti daca vrei cu marijuana atata timp cat nu esti implicata in vreun clan si nu ai prin casa pachete de marijuana

| dyddyyyx18 a răspuns:

Da`...
de ce ai avea un astfel de poster!?

Răspuns utilizator avertizat
| FreakyFred a răspuns:

Doar daca posterul ala e de fapt o poza cu tine si marijuana laughing altfel, nu!

| RainDrop a răspuns:

Si eu am vazut pe unii cu masina si o emblema cu weed, dar nu! Atata timp cat nu esti tu.

| oanawww45 a răspuns:

laughing de unde scoti intrebarile astea?laughing

| yumeee a răspuns:

OMG
vorbeşti serios?
dă-l jos!
dacă te vede careva?
doamne, eşti nebună! :-s

| Serendipity17 a răspuns:

Da o sa intri la inchisoare uite acum sun la politie si in 10 minute iti perchezitioneaza casa devil. Fugi cat mai repede sa te ascunzi!

laughing

| nicusor19 a răspuns:

Stai linistita nu se intampla nimichappynu iti face grijihappy

| Shameless a răspuns:

Si daca te gandesti la marijuana poti sa intri la inchisoare, dar informatia asta nu o sti de la mine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POZTERlaughing)MA FACI SA RAD, poster cu marijuana pe poerete, vin garzile si te iau, ca din poster faci foite migi si le tragi laughinglaughing ce intrebare, cum sa te aia de l un poster

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa. Tu nu te uiti la stiri din cand in cand politia deja te cauta! Mai bine fugi si te ascunzi in dulap si iti schimbi si numele de utilizator (mariaioana...) cine stie poate te gasesc totusiwinking

| ssnake a răspuns:

DA! Poti face inchisoare! Dar doar daca posterul este facut DIN marijuana. Poze poti sa ai si cu mama mare pe plantatie...