| DaReZon a întrebat:

Cum sa lipesc un poster pe un perete cu var fara sa las urme? FUNDAA

5 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Cu scoci dar depinde si de var daca e prost se va dezlipii cu tot cu scoci.

Răspuns utilizator avertizat
| MrSonnyist a răspuns:

Nu pune scocii! Dupa o vreme de abia il iei jos si ramane lipiciul.cel mai ok ar fi sa il lipesti cu foarte putin scoci.Dar cat posibil sa nu lipesti pe perete. Funda?

| zaooo a răspuns:

Ce greu e hai ma ai auzit de banda de scoci sau pioneze daca e din chirpici peretele(pamant)laughing

| bya2000 a răspuns (pentru zaooo):

Cine comenteaza