| anonim_4396 a întrebat:

Mnoo... deci aseara stateam pe balcon si fumam o tigara ( de guma >:" ) p.s : o fost buna, cam greu de inghitit da buna big grin, asa deci si am baut si o ceasca de apa ( buna si aia ) si din cer :O... a cazut ceva cevaa. o de`ai veverita! >: Si am lesinat, m-am trezit dimineata dezbracat in pat, si veverita numai era! O_O

Intrebarea : Ce >faceti?:

29 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Încerc să rezolv misterul ăsta.
Dacă erai fumat, clar te-a bătut veverița.

| Pawesome a răspuns:

O intrebare : Ai baut si ceasca, nu numai apa?

| Furculingură a răspuns:

Ghici, cine-i?

http://i.imgur.com/1VEwGu9.jpg

Muhahah >:)

| Naяutσ a răspuns (pentru Furculingură):

:O She is. God :O Ai fost si tu pe aseara la mine? thinking

| Furculingură a răspuns (pentru Naяutσ):

Nu laughing
A dat la ştirile de la ora 5.

| Naяutσ a răspuns (pentru Furculingură):

Titlul. : *Baiat tintit la pat de o veverita perversa* laughing

Daca stau bine sa ma gandesc dupa ce am fumat, si am baut am facut un dus si m-am culcat dezbracat! Tigarile si bautura asta. Ce fac din om! laughing

| Furculingură a răspuns (pentru Naяutσ):

De fapt...
" Veveriţa a rămas însarcinată şi a născut un om cu coadă "

| Naяutσ a răspuns (pentru Furculingură):

Anyway, stergee`ti din minte stirea smug

| m3m0 a răspuns:

Mno...bine, ce sa fac.
P.S. Dupa ce am citit intrebarea ta, mi-a intrat creierul in depresie

| єχcєєℓ a răspuns:

Mai nimic în comparație cu ce ai zis tulaughingAi petrecut o noapte superbăhee hee

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu radee! Mama o zis ca daca nu ma pastrez virgin pana la casatorie, ma duce la manastire si ma face maicuta! sad

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Naяutσ):

Păi atunci verifică nițel puțulica vezi dacă e belită. Dacă e atunci școala de măicuțe te așteaptălaughing

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

O.0 Mnu e. laughing Vrei sa verifici si tu?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Naяutσ):

Nici pe a mea nu o verific deci las-o baltălaughing

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Raulee... m'ai pus sa o mai si verific! phbbbbt, te dq nu te mai ascult eu pe tine. laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Naяutσ):

De când acultă Naruto ce i se spune?laughing

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Decand mi-a furat inima Sakura, si tu semeni un pic cu el thinking laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Naяutσ):

Eu sunt căpșună mă!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Naяutσ):

Baka! Ichigo(personaju de la poza mea)mean căpșună,

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ahhaam...

| Ashadow a răspuns:

Veveritele astea disperate de Naruto, ce sa le faci...

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Mai bine decât un alcoolic disperat după umbra sa multicoloră...

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ha,ha,ce se oftica fanul Shippuden laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Nu am zis că mă oftic.Doar ziceam că el stă mai bine decât tinesmug

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nici nu era nevoie s-o zici, se observa de la o posta smug

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eu încercam să prind net de pe balcon în timp ce beam o bere. Iar vecinii se uitau ciudat la mine, ca şi cum ar fi aşa anormal să faci piruete în timp ce bei bere.

| Naяutσ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Se uitau ciudat pentru ca nu le'ai dat bere!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Pai sunt impresionata de... aventura ta laughing)