| Диана a întrebat:

Ok, deci m-am trezit acum o ora. laughing Si am visat ca fumam cu o prietena(aceeasi tigara, da' nu mai tin minte de care erarolling on the floor cred ca Dunhillrolling on the floor )
Intrebarea mea e, inseamna ceva visul meu? Si daca da, ce?
Multumesc! big grin

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu semnifica nimic

| Slavian a răspuns:

Eu personal nu prea cred ca visurile pot insemna ceva, sau, pot sa-ti arate viitorul, cred ca sunt niste creatii in care multi oameni cred.

| Dobitoc a răspuns:

Nu inseamna nimic este subconstientul tau care a "actionat" cand tu dormeai.

| Laurici :x a răspuns:

Ca, daca fumezi, lasa-te!
sau ca te vei apuca de fumatlaughing
nu intotdeauana visele inseamna ceva, sunt proiectari ale subconstiientului tauwinking
sfat:mai bine viseaza ca fumezi decat sa fumezi in realitate!winking e mai sanatos!

| ilisium a răspuns:

It means that your near future reserves you a plunge into a Dun(g)Hill.

So take care,
ilisium

P. S. Visele sunt vise si atat, acolo se opresc, nu au reflexie in viata ta de zi cu zi. Dar pentru a te relaxa putin si o mica delectare pe tema viselor, watch Inception.

| Daisy_5316 a răspuns:

Nu, nu semnifică nimic.
stai liniştităbig grin

| Alasia a răspuns:

Pai aici spune ca atunci cand visezi ca fumezi inseamna ca te complaci in situatii ce nu iti plac si nici nut e caracterizeaza, posibilitate de a fi influentat sau chiar manipulate, construirea unei imagini despre tine dezirabila social, aparente, iluzii.

| acdcfan a răspuns:

De obicei la vise (pentru cei care cred ca ele ar avea o semnificatie) se zice ca in realitate se va intampla exact opusul a ceea ce ai visat, in cazul tau ori te vei lasa de fumat (in caz ca esti fumatoare), ori nu te vei apuca niciodata (daca nu esti).

| Ğίααα a răspuns:

Cauta si tu pe interpretarea viselo rlaughingbig grin