| Seвi a întrebat:

Multumesc pentru toate jignirile pe care le-am primit prin mesaje...Si vreau sa va spun bb parasesc site-ul acesta.straight face

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Seby, nu si eu eram la fel, asta e comunitatea TPU nu mai e "Toti pentru unul" si "Toti pe unu" asta este, nu toti suntem la fel, adica uitate injur am gresit la gramatica intr-una si nu multi au comentat, chiar am fost apreciat nu pentru gramatica, si pentru raspunsuri, asa eram si eu dar mi-a trecut, asta e uitate acum jos la raspuns si zi-mi cati de stupid am primit? (laughing) ma rog, si de mine s-au loat multi prin mesaje pe contul vechi, e na si ce, eu sunt genul de persoane care inchide ochii, dar pune la suflet. Dar nu este aceasta problema ai mii de motive sa ramai printre noi si unul dintre motive este:
TU IMPREUNA CU NOI FORMAM COMUNITATEA TOTI PENTRU UNU fara tine si altii ca tine formam TOTI PE UNU.
Sper sa ramai, Reciclez.

11 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Nu înțeleg de ce mi-l imaginez pe Sebi urlând "THIS IS SPARTA" 0_o

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îmi pare rău pentru ce ţi s-a întâmplat, ar trebui să ignori mesajele pe care le primeşti; cred că primesc în fiecare zi mesaje prin care sunt jignită, dar nu mă afectează deloc; din contră, mă ambiţionează să perseverez şi să le arăt celorlalţi că şi-au făcut o părere greşită despre mine.
Pot spune că ai greşit prima dată atunci când nu ai formulat cum trebuie întrebarea pe care nu a înţeles-o nimeni, şi a doua oară când ne-ai numit "incapabili" folosind în întrebare o doză de sarcasm.
În orice caz, mesajele nu sunt un motiv care să te determine să părăseşti site-ul, răspunde-le pe un "ton" civilizat, şi continuă-ţi activitatea pe site.

O seară bună!

pa, pa.

| Aero a răspuns:

Cum vrei, dar te rog sa nu revii de pe alt cont si sa faci trolling pe aici! Nu fac fata nici cu toate vrajile de protectie pe care le stiu. Mereu il rog pe profesorul Flitwick sa-mi mai dea o mana de ajutor.

| Aero a răspuns:

Multumesc, baieti(Sebi si Reciclez), pentru voturile de Stupid! Imi dau seama cam ce ati inteles din mesajul meu, de asemenea si ce copii de maxim 13 ani sunteti amandoi.
Cei care au fost luati la misto sau care au dat peste multi utilizatori care cica i-au jignit, majoritatea lor, obisnuiesc sa revina de pe alte conturi sa ne demonstreze ca-s mai "tari" ei(de aceeasi varsta cu voi)! Stiu cazuri!
Ce ai vrea, Sebi? Vrei sa fiu un pupincurist pentru tine ca sa-mi dai o fundita? Crezi ca ar trebui sa-mi pese? Da-ti 2 palme peste fata si nu-ti mai da atata importanta! Cand citesc aceasta afirmatie a lui Reciclez: "Nu-mi vine sa cred ca nu luptati si voi pentru. userii de incredere de pe aceasta comunitate, RUSINE TPU!". User de incredere? Au plecat de pe acest site utilizatori cu mult mai folositori, niste utilizatori de baza ai site-ului! Sebi e om de incredere cu ce intrebari a pus? Sau ce raspunsuri...la care cere fundite! Doar din avion daca te uiti in profilul sau, in sinea ta ai recunoaste ca nu e un membru TPU de care sa-ti para rau! Mai ales ca se mai plange si in public. Utilizatorii care au considerat ca ar fi mai bine sa paraseasca site-ul au facut-o silentios!
Daca tot te gandesti ca mai bine ramai atunci mai incearca sa dai si raspunsuri utile pe aici, sa incerci sa faci ceea ce site-ul presupune ca inseamna: ajutor reciproc neconditionat. Pana acum, scuza-ma ca-ti zic adevarul, dar ai incercat sa faci "caterinca" pe site cu cele mai multe intrebari puse de tine, mai nimic important in folosul comunitatii, nici macar sa amuzi pe cineva de sa-si aduca aminte de tine!

@Reciclez, tata... tie nu-ti pasa decat de puncte. La aproape fiecare raspuns dai copy-paste la asa ceva: "Daca ai observat una sau mai multe greseli gramaticale-mi cer scuze.
Daca acest raspuns iti pare a fii
Castigator/Necastigator, Inteligent/Supid, Folositor/Nefolositor sau pur si simplu
tea amuzat te rog puncteazal, daca tot ai facut efortul de a citii
(Va rog nu dati punctajele-n prostie)"

Sa stii ca ti-am observat niste erori de gramatica si ortografie chiar in acest pasaj pe care-l tot repeti la multe raspunsuri. In loc sa-ti ceri scuze, mai bine ai incerca sa repari acest lucru in loc sa tarasti amaratul ala de pasaj la infinit. Bucura-te de noua fundita primita! Sa le-o arati la toti!

Primul meu raspuns avea legatura cu aceasta categorie: Trivia/Amuzante...si dupa parerea mea, e un raspuns scurt si la obiect, dar nu stric eu cu nimic ca nu intelegeti ce am vrut sa zic.

| Aero a răspuns:

@anonim

1. Nu mi-ai scris corect numele;
2. Din avion am privit ca scrii "urat";
3. Nu pot lua in seama ce ai zis;
4. Cu siguranta ai cont pe site, dar ai preferat sa raspunzi ca anonim;
5. Varsta...tot pe acolo cu baietii tongue

Stiu utilizatori cu varsta de 13 ani care au admiratia mea! Prefer sa nu dau exemplu!

| cristi202 a răspuns:

De ce bagi in seama prostiile altora? Fiecare padure isi are uscaturile ei. TPU nu face exceptie. Priveste la lucrurile bune, si ve avea mult de cistigat. Si lasa-i pe cei ce jignesc sa isi vada de treba lor - tie sa iti intre pe o ureche, iar pe cealalta sa-ti iasa jignirile lor, vorba ceea.

| Ingerash a răspuns:

Nu pleca mai sebi, nu mai baga in seama mesajele de la toti copii de gradinita sau toti redusii mintali. Te-am pupat sper sa ramai

| AndaWest a răspuns:

Cine jigneste e muuuult mai prejos decat unul care scrie gresit poate din graba, asa ca nu baga in seama mergi mai departe, u vezi-ti de raspunsurile si intrebarile tale, nu poti fi apreciat de toata lumeaoh go onsi pentru toti care se agita cu punctele astea...snt de mancare cumva? daca eu consider ca am raspuns exact ce gandesc ma doare la palarie de 20 de stupiduri care le iau, care e problemastraight face

| ahlrh a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ca nu luptati si voi pentru. userii de incredere de pe aceasta comunitate, RUSINE TPU!

| 4b a răspuns:

Eeee, nu baga in seama pe toata lumea... da-le iggbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@hary potter
nu te m-ai lua d ei ca chiar tu ai zid ca au 13 ani. e normal pentru varsta lor.nu te-ai covins ca nu mai exista exceptii d copiii, ca toti sunt la fel.nu o sa mai vezi unu care asculta altceva in afara d melodiile radio sau un copil care mai citeste s-au are vreo pasiune pentru ceva legat de arta sau orice altceva, care incearca sa fie diferit.asta e lumea! nu am vazut vreunu pe TPU de 13 ani care sa nu cersesca vreo funda.nu o sa gasesti s-au cunosti vreunu care sa fie altfel sa fie mai matur in gandire.io am reununtat s mai caut. fa la fel traiesti in Romania.

Întrebări recente