| 84738493 a întrebat:

Adio, TPU...Parasesc site-ul! Si nu...Nu vreau sa ma compatimeasca nimeni!
Scuze NoName dar nu mai pot!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Stella, eu zic să iei o mică pauză, aşa cum am făcut-o eu, să te linişteşti, să-ţi refaci forţele, şi să revii. Scopul tău aici e să ajuţi, nu uita. Şi nu lăsa răutăţile gratuite unor utilizatori să te atingă şi să te îndepărteze de acest scop. Ignoră-i şi ocupă-te de problemele reale, unde poţi să dai o mână de ajutor.

Sper să nu pleci, iar dacă totuşi vei pleca, să revii cât mai repede.
Numai bine.

| Dash a răspuns:

Si e cineva care ar putea face ceva pentru ca tu sa te razgandesti?

| Crisis a răspuns:

Stella [eu stau decat pe categoriile Muzica si Religie, nu prea stiu cine esti/ce raspunsuri dai] dar crede-ma, daca tu renunti pentru niste "pasarici" de 10 ani si pentru niste cocalari nu cred c-o sa se schimbe ceva. Ma rog, fa ce vrei.
Si da, si eu sunt constienta ca site-ul a luat-o cam rau. Pacat de el.

| chokingvictim a răspuns:

Nimanui nu-i pasa

| 84738493 explică:

@Operator Crede-ma nu sunt trista din cauza familiei sau prietenilor...Viata mea e perfecta...Dar site-ul asta este invadat de oameni cu un Ego mai mare decat capul lor.De asta parasesc site-ul.E plin de copii rasfatati si pitipoanca si copii de 10 ani care vor sa faca "sex" si alte tampenii.
Sper ca te-am lamurit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plecarea ta, asa zisa plecare are in spate alte chestiuni probabil familiare si suparari personale, cred ca dincolo de raspunsurile tale aveai nevoie de cineva care sa te ridice si pe tine, din pacate ma gandesc uitandu-ma la postarile tale TPU daca nu cumva suferi si de singuratate.
Momentan o sa pleci, in clipa cand ceva bucurie iti invadeaza inima o sa mai treci pe aici.

Later edit:
Nu trebuie sa judeci niste copii de 10 ani, mai mici ori mai mari, asa este felul lor iar aici ar fi bine sa dam dovada de intelegere aratand maturitate, fiecare asa cum este el, in spatele acestui site, are suferintele lui, suferintele ei spuse si nespuse.
Sun copii in mod sigur care au viata grea acasa, daca se manifesta cum se manifesta, din contra incercam sa nu dam bir cu fugitii.