| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

2 intrebari
1.Despre ce sa imi fac blog? M-am saturat de bloguri despre viata personala, creatii personale si noutati ce se intampla prin lumea asta[la care dau oricum copy-paste]
2. Cei care aveti blog gazduit de blogspot.com ...Stiti exista optiunea pagini.Intreabare : poti pune mai multe postari intr-o pagina. Daca Da cum?

La intrebarea 2 sa raspunda doar cei care se pricep.Atentie! Pagini nu inseamna gadgetul acela care apare pe margine - categorii(etichete), ci paginile de sub antet[in fine... ele pot fi puse si pe margine, si oriunde :))]
Un exemplu concret : http://annitu. blogspot.com/

6 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

2. O pagina, este o pagina. O categorie este o categorie. Intr-o categorie poti posta mai multe postari. Dar intr-o nu.
1. Poti scrie despre un domeniu care iti place.

| cosmina05 a răspuns:

1.poti sa scrii despre un domeniu de care esti pasionat

| H1H1OGH0S7 a răspuns:

Parerea mea este sa faci un blog despre Gaming, filme, tutoriale (photoshop, alte programe) si cam atat. Funda?

| BIBIforTPU a răspuns:

Poti face un blog de comedie. Ceva de ras.
Am si eu unul : https://www.facebook.com/......puriComice ca e pe facebook)

| LoveAlexandra a răspuns:

1.Pai poti sa faci un blog despre sitiri despre vedete unde poti posta cele mai noi stiri despre Selena, Demi, J.B... sau un blog unde sa iti postezi parerea despre vedete un personaj din film un blog despre o anumita vedeta sau personaj[film, desen etc.]Un blog unde sa iti expui povestile compuse de tine[daca ai] sau daca ai o pagina i faci ei un blog si postezi tot felul de chestii.
2.Nu poti pune mai multe postari de odata pe blog trebuie sa le pui pe rand altfel iti poate inchide blogul

Daca crezi ca merit funda te rog da-mi.