| MIRUNAmyra a întrebat:

Neata,ce ati m-ai facut voi vara asta? Eu,mai nimic am spar doua telefoane, din care unul al meu,partea buna e ca nu mai merg la scoala(sunt racita), aaaaa, da si m-am gandit sa ma apuc de fumat...sa incep sa vind droguri ce parere aveti 5 la pret de 1? Oricum m-a, gandit, voi ce nebunii ati facut sau ati vrut sa faceti vara asta? Doar de curiozitate, imi spuneti daca vreti.

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Mi-am trăit viaţa la maxim, am făcut totul la extrem.

M-am jucat Grand Theft Auto.

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Am tocat nervi.

| suităr a răspuns:

Eu am devenit intrenaută.La propriu.

Trebia să am un război cu Www2Expert,da s-a anulat.
Mai nou Naruto imi dă lectii de desenat;;)

Si tot lui Naruto ii organizez un parastas pentru pisicuța lui moarta *surpriză*

| LordBolton a răspuns:

Am distrus SWAT-ul, politia si oricare organizatei militara.

Saints row the third

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am stat toata ziua la PC.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Am facut multe... Nu prea mai imi amintesc.

| biancakitty a răspuns:

Am facut destul de multe love struck