| fearlessss a întrebat:

Hello TPU,
Ce nebunii ati facut vara asta si ce mai vreti sa faceti?
Funda la cele mai nebune >:

4 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Bai, am reusit pentru o zi sa ajung in Praga, si sa fac peste 80 de fotografii, ceea ce mi-a luat cateva ore bune de mers pe jos, si a fost o adevarata nebunie pentru mine, dar o superba nebunie!
Cand credeam ca am facut destule poze, bagam aparatul in rucsac, dar il scoteam imediat, caci la tot pasul gaseam locuri ce meritau imortalizate.
Si tare as vrea sa mai repet figura asta, caci m-am simtit precum "Alice in Tara Minunilor", vrajita de tot ce exista acolo. Praga chiar este un oras ca in povesti!
Uite si niste imagini de la fata locului:
Palatul Regal, din fata si lateral
http://i.imgur.com/vMegdxN.jpg
http://i.imgur.com/8jc5Ehy.jpg

| dulcica480 a răspuns:

Pai am fost la mare unde am inotat pana in larg si salvamarii au venit sa ma ia, m-am dat in ciocan, am fost la disney land si am picat de la 50 de metrii, si multe altele

| alincool22 a răspuns:

Pai. salut si tie am fost la mare unde m-am dat pe ciocan si alte rollercosteruri am fost la bazin si am sarit cu capul in jos de la 10 metri si mi-am spart capul... am baut o sticla cu bere cu alcool.

| CrissMiru a răspuns:

Pai...m-am jucat cu o fata cu sticlele de apa si ne-am facut fleasca,am facut o trupa, am inventat melodii, am fost la mare unde am fost si in parcul de distractii, am fost in tabara unde m-am dat pe tiroliana si pe un traseu destul de greu, in tabara am spart o chestie 3happy, dar nu m-au pus sa platesc, am stat 3 nopti fara sa dorm si o saptamana am mancat doar dulciuri...Dar inca nu s-a terminat vacanta happy