| anonim_4396 a întrebat:

Nimic, nimic, lasa... noapte buna.

12 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu-mi plac despartirile sad

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ai stat pana la ora 2 pe tpu...si te mai numesti si Love sleep.
big grin

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Neața

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Neata! E ora 09:12 min. Trezirea, nu mai salivati pe perna!

| Neo12 a răspuns:

Asemenea şi ţie.
Drăguţ din partea ta să urezi întregii comunităţi noapte bună.

| anonim_4396 explică (pentru Neo12):

Pai da...sunt o dlaguta. Dlaguta.

| Jakoban a răspuns:

Amu îs un pui ș mă mândresc!

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Sa-l visezi pe Uta!

| anonim_4396 explică (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Uuuuuu, ce dragut, dar nu eu l-am visat. Sa vezi ce s-a întâmplat. Am făcut doia desene cu Uta si le-am lipit pe perete. Si mama mai intra prin camera mea si e normal sa-l vadă si aseară a visat ca o prietena de-a iei se tunsese ca Uta, si plângea din cauza ca nu-i plăcea. Si mie mi-a spus dimineata ca din cauza diavolului de pe peretele meu, cică diavol, a visat ea ce a visat. Ce, am pus-o eu sa se uite la el. big grin

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)) Epic

| Diana0727 a răspuns:

Good Night!

| airahaz a răspuns:

Noapte buna