| darcalex a întrebat:

Niste moduri prin care poti adormi mai repede big grin, laughing daca ma plictisesc ma culc happy.

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Fa multa miscare, asa incat sa obosesti.eu fac abdomene.
ai putea sa bei lapte cald in timp ce asculti muzica lenta(la mine functioneaza)
mult noroc

5 răspunsuri:
| unknown3243 a răspuns:

Iti dau un pumn in fata si te faci KO!

| simiiii a răspuns:

Hei! hmm laughing nici eu nu prea pot adormi seara dfpt adorm dimineata... eu incep sa numar : o oaie, 2 capre, 3 berbeci, 4 tzapi, 5, gaini, 6, cai etc etc laughing toate animalele sau dka nu functzioneaza thinking da drumul la muzicaa da ff inket si fatzi o canutza de lapte kaldutz sh cu un corn ceva love struck sh se vezi km adormi dupalove struck mai visezi si frumos day dreaming sper ca te-am ajutat oarekm:X Sarbatori Fericite sh Un An Now asa cum ti-l doresti! pupikikiss ai grija de tinelove struck [ funditabatting eyelashes ]

| byencutza95 a răspuns:

Numeri oile. o oaie, 2 oi, 3 oi...si tot asa pana adormi laughing happy

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Un şut în freză.
Trivia/Amuzante FTW!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sari pe salteaua patului mult pana dai cu capul de tavan. apoi o sa pici adormita direct pe pat sau pe langa daca ai ghinion