| Nickname_7742 a întrebat:

Am o problema.
Atunci cind ma culc seara nu pot adormi. Pot sa stau pina dimineata sa incerc sa adorm.
Intrebarea mea e: Cum pot adormi mai repede si mai usor.happy

Răspuns Câştigător
| pisy_5459 a răspuns:

Laptele amestecat cu miere te ajuta sa dormi + in plus laptele amestecat cu miere te ajuta sa dormi foarte bine fara vise si linistit. iti faci intr-o cescuta lapte amestecat cu miere si dupa il bei funda?

1 răspuns:
| 2PacalypseNow a răspuns:

Fa si tu ceva ziua alearga nu stiu ceva sa obosesti ca sa dormi seara