| evulescualex a întrebat:

Eu cand ma culc ma dor ochii si nu pot adormi foarte repede. De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| stefanvladvlad a răspuns:

Nu dormi destul...
culcate mai repede.
si stai mai mult in pat..incearca sa dormi mai mult

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
din cauza stresului si din cauza vietii nechilibrata.
O zi buna.

| justjohn a răspuns:

ai nevoie de ochelari

| evulescualex explică (pentru justjohn):

Am ochelari, si la vedere 0.75. Nu vad bine de la distanta foarte foarte mare

| justjohn a răspuns (pentru evulescualex):

Totusi ai nevoie de ochelari > trebuie sa mergi al doctor sa ti`l schimbi,, ai apropo lasa monitoru putin mai mult liber! maxim 2 ore pe zi sa stai in fata monitorului in rest iesi afara la aer!