| Speed99 a întrebat:

Nu stiu daca merita sacrificarea dar... ma... ma apuc si eu de povesti.

Ceea ce urmeaza mai jos trebuie tratat ca atare asa ca taci si inghite!

Serialul fara nume EP. #1

Totul a inceput in ora de Biologie, profesoara fiind Unica. Cand am intrat in clasa, am vazut ca Ashadow nu a venit, desi el ajungea primul.
Peste 30 de minute, fix la ora 8:00 a aparut cu Ani de mana.
Vroiam sa ma duc la ei, dar deja profesoara intrase pe usa.
Ora incepuse. Unica il vede pe Bless cu o broasca pe mana lui. Cum ii vazuse Unica broasca lui Bless, ia luat-o zicand :
-Stiai ca nu azi avem disectia broastei, nu?
-Dar.
-Nici un "dar", spuse Unica in timp ce punea broasca intr-o cutie.
Dupa ce ne-a explicat in continu de ce nu trebuie sa aducem broaste la scoala decat doar daca avem disectie, Unica, a ramas surprinsa ca deja se sunase de pauza.
Toti erau fericiti ca nu a putut sa ne predea nimic, doar eu stateam in banca mea gandindu-ma de ce Ani este din nou impreuna cu Ashadow.
Cand am vazut ca au iesit din clasa, i-am urmarit like a ninja, pana cand am vazut ca s-au oprit la o banca in curtea liceului iar Ashadow, dupa ce m-a vazut, a inceput sa o sarute.
Inveselind putin atmosfera va zic ca, pe acolo a trecut Bless care o urmarea pe profesoara Unica, zicand :
-Doamna profesoara, va rog dati-mi broasca inapoi!
-Nu! a zis Unica pe un ton gros
-Va rog dati-mi-o!
-Nu!
Bun, deci sa revenim la subiect, unde ramasesem? A da, deci, dupa ce a sarutat-o, Ashadow, s-a ridicat zicandu-i lui Ani, si a venit la mine, impingandu-ma.
-La ce te uiti, fraiere? N-ai treaba? zise Ashadow.
-Cum... cum ai cucerit-o?
Cand a auzit ce am spus, mi-a dat un pumn, apoi am lesinat. Ani nu a vazut nimic din ce s-a intamplat, deoarece a intalnit-o pe Queen si a intrebat-o de ce a chiulit iar la ora de Biologie.
Cand m-am trezit, in cabinetul doctorului Expert din liceu, am iesit afara si m-am dus direct la Ani.
-Ce s-a intamplat cu tine, Speed? Ai sange pe toata fata... zise Ani care incerca sa para ingrijorata punand mana pe fata mea.
-De ce? De ce ai facut asta?
-Ce?
-Ieri erai ca o fata normala, iar azi, te vad cu Ashadow de mana... de ce ma inseli? I-am zis eu, tinand-o de incheietura mainii ca sa nu fuga.

Si uite asa, povestea ia amploare.

Va continua...?

Ce ziceti, o continui? Va rog, nu va mai "obositi" degetele punand in comentarii lucruri ceva de genu' : "ma bagi si pe mine puppy dog eyes " pentru ca nu o sa va bag pe nici unu decat pe cine vreau eu.

12 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

E frumoasă. Ține-o tot așa bro
thumbs up

| Ashadow a răspuns:

Uau,sunt un dur.Si mai degraba as fi zis "La ce te uiti, fraiere? N-ai televizor color acasa? in loc de "La ce te uiti, fraiere? N-ai treaba?".
Stai, sunt cumva impreuna cu Ani?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Şi tu cu telenovele.
Cred că sunt singura care face poveste horror.
Mi-ai stârnit cheful de scris.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Mai...Un sfat prietenesc``Daca povestea nu are actiune si suspans, te obosesti degeaba``.

| Speed99 explică (pentru ww2Totenkopf):

Are suspans. tongue

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Speed99):

Evadarea are tot ce vrei, mai putin dragoste.
PS-Rescriu acum Evadare, insa de aceasta data va fi o singura parte.
Ti-am spus prea multe!

| Speed99 explică (pentru ww2Totenkopf):

App. ce fel de actiune vrei sa fie intr-o poveste de genu' asta?!

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Speed99):

Pai genul asta de poveste ii problema! Telenovele frate, telenovele!

| Speed99 explică (pentru ww2Totenkopf):

Problems? Si ce vrei?! laughing

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Speed99):

Da...Peste 10 minute ii gata EVADAREA.

| αɴι28 a răspuns:

E...eu cu a...ala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda. Chiar nu ma asteptam sa incepi si tu cu de astea.

Întrebări recente