| Speed99 a întrebat:

Pentru cei ce n-au vazut cum a inceput totul :
http://www.tpu.ro/......e-aceasta/

Uitati lista cu participanti :

1.RECTIFICATORUL
2. Exceel
3. Ashadow
4. XQueenX
5. Unica
6. Expert
7. Ani
8. Ayako
9. Miku
10. SmileyesotulmeusecretLOL
11. Bia001
12. Verutza
13. Furculingura
14. AllleAlllexa
15. Musique

Nu i-am pus pe Bless si pe Polaris pentru ca ei nu sunt foarte activi.
Fie ca speranta sa fie in favoarea voastra (parca asa era :)))

Random.org a decis.
Deci :
Districtul 1 - Participant = XQueenX; Sponsor = Rectificatorul
Districtul 2 - Participant = Expert; Sponsor = Miku
Districtul 3 - Participant = Ani28; Sponsor = Ashadow.

Eu si cu Exceel vom fi organizatorii spectacolului adica guvernatorii.
-Acum sa ii invitam in scena pe Districtul 1! am spus eu. XQueenX si Rectificatorul. *nu vine nimeni*. Hai ma, mai cu curaj, curaj!

Se aproprie socati.
-Bun, deci sa fie clar, eu nu fac echipa cu somalezul asta! Zise Queen.
-Ba da, o sa faci! a spus Exceel.

-Bun acum sa ii invitam pe persoanele din Districtul 2! am continuat eu. Expert "fiul" lui Hitler, si Miku!
*dupa 10 minute de vorbit*
Exceel zise :
-Invitam Districtul 3! Ani28, The Girl On Fire, si Ashadow! >:)
Am stat vreo 30 de minute la vorba apoi, Expert, Queen si Ani se indreptara spre terenul de lupta.

In cabina sponsorilor si guvernatorilor eu si cu Exceel ne sfatuiam :
-Queen pare prea nepasatoare, cred ca pentru ceilalti doi o sa le fie usor sa o elimineze. am spus eu
-Iar de Ani nu mai zic nimic ma, ca abia stie sa traga cu arcul. Mi-a completat propozitia Exceel.
- Pff, Expert nici macar nu stie sa isi caute resurse! am spus eu. Nimeni nu-i bun ma de aici, astia care au fost alesi, e clar.
-Ai dreptate. Adauga Exceel.

Peste 15 minute incepuse concursul
Va continua...

24 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ți-am spus că eu filmez.
Ce parte nu ai înțeles?

| Speed99 explică (pentru Musique):

Bine tu filmezi.

| Musique a răspuns (pentru Speed99):

:3

| Furculingură a răspuns:

Drăguţ.
N-aş fi ghicit că îţi place Hunger Gameshee hee

| Ashadow a răspuns:

...ha,despre ce vorbim?
Voiam sa fiu nr 13 sad
*vede ca e singur cu doua fete*
Mda hai daca tot te-ai chinuit atata, lasa asa ce sa mai...

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eu nu înţeleg. Trebuie să fie 2 din fiecare District, adică în total 24. Şi dacă eu sunt participantă, de ce sunt şi sponsor? În plus sponsorul e ăla care pune bani pentru favoritul lui în timpul Jocurilor, ca să îl ajute să câştige... Poate vrei să zici antrenor thinking

| Ayako a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Deci de asta ai avut nevoie de ajutoru' meu.winking

| Speed99 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Stiu da' imi trebuia mai multi oameni.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Speed99):

Atunci doar unul pentru fiecare District? Sau cum că tot n-are sens?

| Speed99 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

1 sponsor + 1 participant.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Speed99):

Păi ce legătură are sponsorul? Fiecare sponsorizează pe cine are chef, asta dacă e din Capitoliu...

| Speed99 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Pff tie iti place sa te contrazici laughing
E povestioara mea. rolling on the floor

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Speed99):

Nu-mi place povestea ta. Dacă nu e acelaşi lucru cu originala poveste, nu-i mai da numele ăsta straight face
Sau scoate-mă pe mine de acolo waiting

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Speed99):

Atunci vrei să fac şi eu o poveste în care tu să fi personajul care îşi ia mereu bătaie sau ceva de genul?
Sau poate aflu unde stai (deja am câteva idei) waiting
Şi eu sunt din Braşov tongue *sper că pe Facebook e scris bine*

| ww2Totenkopf a răspuns:

Concurs de tir?

| Seducatorul a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ca sunt sponsor, aptitudinile mele de predator sunt irosite pe post de sponsorlaughingDaca asa a hotarat soarta(adicaRandom.org ala)laughing

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Interesant thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte interesant, o sa iasa mai bine ca filmul.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi... Cu ce o să mă sponsorizeze Rectificatorul? Muci de cămilă? _.

Şi hă hă, o să îl fac bucaţi pe Expert. M-am uitat aseara la "Personaje naziste din istorie - Top Secret" şi îi ştiu toate secretele. smug

| Bia001 a răspuns:

Va continua...

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Astept continuarea big grin Asta a fost tare. Mai ales : "eu nu fac echipa cu somalezul asta"laughing

| LเttlєNєкo a răspuns:

Super tare! Nu am mai ras asa de mult laughing))