| Bot a întrebat:

O femeie se duce la hotel în Germania, ia o camera, se duce și isi cara bagajele, se încuie singura in camera, încuie toate geamurile, usile si nu mai iese. Dupa 3 zile aia de la hotel au văzut ca nu iese, sparg usa si gasesc 2 cadavre. Cum e posibil?

Răspuns Câştigător
| Trinitas a răspuns:

Femeia era insarcinata.

6 răspunsuri:
| XxBalonasheeXx a răspuns:

Pe femeie a ucis-o menajera.
După care menajera s-a sinucis happy

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu ştiu .

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Era amantul ei în bagaje, dar când a văzut că soțul ei lucrează la hotel, s-au sinucis amândoi.

| Lovelykat a răspuns:

Al doilea cadavru este copilul ei deoarece ea este insarcinata...staim pr astaoh go on

| Pufi1999 a răspuns:

Mai era un cadavru in bagaje si ea s-a sinucis.

| ownuoana a răspuns:

A nascutbig grin?laughing sau la ascuns pe piticu porno in bagaje hai ca asta e bunalaughing)))))))))))))))))))))))))))