| EvangelineDS a întrebat:

O femeie se duce la un hotel din austria, ia o camera, se duce isi cara bagajele, se`ncuie in camera incuie geamuri, usi si nu mai iese. dupa 3 zile aia de la hotel vazand ca nu iese se duc, sparg usa si gasesc 2 cadavre.cine era al 2lea?

justificati

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Un copil care e nenascut

25 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Copilul pe care il naste,,,

| EvangelineDS explică:

스타 nu e caz real

| ombladon a răspuns:

Era tasu' ma laughing (reclama aia despre razboiul stelelor0 laughing

| IcsD a răspuns:

Vreunu care o astepta pe`acolo. s`au s`a descompus daa nu avea timp in 3 zile.

| PetreConstanta a răspuns:

L-ai ales pe 666

| Seiran a răspuns:

Păi.Primul cadavru era [logic] al femeii, iar al 2lea era al cuiva care era deja mort in bagaje [zice ca ''se duce si isi cara bagajele''].
Apropo, e caz adevarat? thinking

| cryssa a răspuns:

Mos Craciun? laughing

| TurBina a răspuns:

Copil care l-a nascut dupa ce a ajuns in camera apoi aia si-a ucis copilul si apoi s-a sinucis

| SylviuCatlin a răspuns:

Pai amantul sau iubitul ei! Da trebuie sa fi e smecherie la mijloc!happy AAAA sau poate era insarcinata si a nascut acolo! si copilul e al2lea cadavru! big grin

| SellyDemmzy a răspuns:

Decii am si eu un oracol...
Si am inttrebari si amintirii
Dar spune-mi si miee jocuri, teste, decoratiuni etcc
Cum ar fi sa se arda paginilee pe margini si sa se picure cu ceara ca sa para ca e vechi
ceva de genul asta vreau please puppy dog eyespuppy dog eyes
Iti promith ca nu te voi deranjaa

Aaa si daca stii trimite-mi si mie cateva amintirii dar nu de tristete, prietenie sau ceva anume Vreau ceva de genu:

Iti las un tezaur
Cu 4 litere de aur
O.A.N.A

PLeAsSsE

Te rog mesaj privathh

| daminushh a răspuns:

Copilul nenascut?

| AddictedToMDMA a răspuns:

Era ea si copilul... era insarcinata.

| Lipsa47 a răspuns:

Primull cadavru era femeia si al doilea era Satana

| Rritu a răspuns:

Tipa era gravida si nu vroia sa afle nimeni asa ca a decis sa se sinucida si sa isi omoare si copilul. dupa ce a nascut si-a omorat copilul dupa care s-a sinucis.laughing

SAU:

A iesit 1 tip din wc care a dus o lupta grea cu acea femeie, in urma careia au murit amandoi!

| juicymoistureXD a răspuns:

Un criminal in serie ascuns in bagajele ei thinking care a omorat-o si apoi s-a sinucis. thinking

| Robert_2986 a răspuns:

Sotul transat si pus in bagaje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Probabil tipa era insarcinata, deci copilul ei.

| aryana_4212 a răspuns:

Hotu sau amantu

| roxy_8649 a răspuns:

Amantul

| JustForU a răspuns:

Femeia era gravida, deci al doilea cadavru era fatul!

| alice_8629 a răspuns:

Avea un copil intr-unul din bagaje

| sandra_8620 a răspuns:

Nu stiu ia zi tu

| catalinb a răspuns:

Deci, in camera de hotel era un cadavru si sa omorat si ia, ori avea un cadavru in geanta, ori era un criminal in hotel big grin

| rockeritza28 a răspuns:

A incercat sa se sinucida, a vazut-o cineva la omorat pala si dupa sa sinucis in linistebig grin

| Teo_9338 a răspuns:

Cred ca menajera era. Cand femeia a intrat in camera a inchis totul si menajera era inautru.Cum nu exista o cale de aerisire amandoua au murit sufocate