| gluma a întrebat:

Cine imi spune raspunsul ia fundita. 1)O femeie se duce la un hotel din austria, ia o camera, se duce isi cara bagajele, se`ncuie in camera incuie geamuri, usi si nu mai iese. dupa 3 zile aia de la hotel vazand ca nu iese se duc, sparg usa si gasesc 2 cadavre.cine era al 2lea? 2)Un om sta la etaju 10 al unui bloc, ia in fiecare zi liftu coboara pana la parter, se duce la munca, isi face treaba, se intoarce acasa si ia liftu doar pana la 6.Omu e obosit, nu vrea sa se opreasca la nimeni, vrea sa ajunga cat mai repede.liftu nu are probleme dar totusi nu poate urca pana la 10.de ce? 3) Tatal si fiul erau in masina si are loc un accident.
Tatal moare, fiul grav ranit este dus la spital.
Cand ajunge in sala de operatii, chirurgul sef zice: "Nu pot sa il operez, este fiul meu".
E posibil?

11 răspunsuri:
| DudaYeah a răspuns:

La 1 nu stiu :d
2 = omul era pitic laughing nu ajungea decat pana la tasta 6 a liftului laughing
3 = chirugul era mama baiatului

| Yep a răspuns:

1)
Femeie aia e LadyJ.
2)
Barbatul ala este Iustinel
3)
Ala e un cuplu gay.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

1.copilul nenascut la momentul intrarii in hotel
2. tipu e mic si nu ajunge decat pana la butonul 6
3.chirurgul e mama copilului

| JustMetallica a răspuns:

1. copilul la momentul respectiv nenascut.
2. omuletul ala e pitic si nu ajunge decat pana la butonul 6.
3. pai chirurgul era mama copilului. (nu a zis nimeni ca era barbat doctorul)

| JustMetallica a răspuns:

1. copilul la momentul respectiv nenascut.
2. omuletul ala e pitic si nu ajunge decat pana la butonul 6.
3. pai chirurgul era mama copilului.

| MetalRocker a răspuns:

1)un sobolan
2)pentru ca liftu nu ajunge pana la etajul 10 ca e ultimu probabil si la ultimu etaj nu se pune lift
3)da se poate pentru ca era mama

| Anet a răspuns:

1.Copilul nenascut
2. Tipul era pitic si nu ajungea decat pana la butonul 6
3.Da e posibil

| alice_8629 a răspuns:

1)femeia a pus un copil intr-unul din bagaje. 2)sa luat curentu de la lift 3)doctoru sef era mama baiatului.

| GoguMătryx a răspuns:

1= sunt SIGUR ca mai era cineva in camera dupa ce intrase femeia
2=Omul acela nu avea greutatea necesara
3=Era mama copilului

| AnonimaPunct a răspuns:

1. al doilea era copilul pentru ca era insarcinata
2. pentru ca e scund. cand coboara ajunge la butonul de parter, dar la intoarcere nu ajunge la butonul de sus.
3. da, e posibil: chirurgul sef era mama fiului

| ony98 a răspuns:

1. thinking
2. tipul era pre mic ca sa ajunga la butonul 10...si ajungea doar la 6.
3. Exista doua posibilitati si in ambele raspunsul este DA. Prima: Chirurgul este mama copilului. A doua: Chirurgul a avut o aventura cu mama copilului si de acolo a rezultat copilul.