| alecs871 a întrebat:

Oare e bine ca Geoana a fost ales? Ma gandesc ce ne facem cu era ESCU : CeausESCU, IliESCU, ConstantinESCU, BasESCU. Ori Geoana isi schima numele de familie in GeonESCU ori cerem voturi din nou si il punem presedinte de AntonESCU.

9 răspunsuri:
| User a răspuns:

Tzeapa!laughing
Base' e nou-vechiu' presedintelaughing [si asta e 5 ani, nu o ora ca prostanacul raraitrolling on the floor]

pupimik
| pupimik a răspuns:

Buturuga mica rastoarna carul mare.
Din cate vad... mirobolanta alianta impreuna cu toti ceilalti ce s-au urcat in car...se cam clatina laughing

| Summer Memories a răspuns:

Sunt de acord 100% cu Paris.

| alecs871 explică:

Da, aiurea, nu mi-am folosit paranormalul bine sa vad cine a iesit.

| Cryssy a răspuns:

Pai nu stiu daca e bine. Poate va fi bine. happy

| Aurelia a răspuns:

Ei, te-ai inselat, Geoana NU a fost ales presedintele Romaniei, ci Basescu! Lantul numelor cu "escu" la sfarsit continua!

| Irina a răspuns:

De unde stii ca a fost ales? Eu nu am auzit inca de niciun rezultat oficial sau validat.

| Paris a răspuns:

happy Draguta intrebarea. Parerea mea este ca Geoana este ideal pentru presedintie. Poate nu este cel mai bun, dar cu siguranta este mai bun decat basescu. Nu avem decat sa ii oferim o sansa si sa avem incredere ca nu ne va dezamagi! Doamne ajuta sa avem o tara frumoasa si prospera!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

105. 000 de angazati in constructii vor fi disponibilizati in ian uarie si februarie, sa vedem ce face Geoana, voi fi aici, sa vedem ce-mi vor spune aici cei care se entuziasmeaza acum ca se schimba presedintele, voi fi cu ochii pe voi.