| chiftelutacrocanta a întrebat:

Oare fetelor le plac banii sau le plac personalitatile masculine de pe bani? Fetelor, ce parere aveti despre acei barbati de pe bani?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doar fizicul atrage man atat, nu banii, comportamentul, inteligenta etc

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Tia isi place mereu acelasi mancare? suntem o specie poligana

| Florentina9210 a răspuns:

Degeaba daca pe bani nu sunt si personaje din HCK.

| justanotheruser99 a răspuns:

Personalitățile care le regăsim astăzi pe bacnote au adus o contribuție mare dezvoltării Romaniei cat si a culturii romane. Prin urmare, da, ii respect pe Eminescu, Blaga, Caragiale, Enescu, Vlaicu, Iorga ca oameni de prestigiu, insa eu personal nu iubesc bacnota in sine. Ma irita faptul ca in ziua de astăzi totul se rezuma la bani.

| Divy a răspuns:

Fetele preferă banii deoarece le place comoditatea financiară, adică tuturor ne place big grin

| Juviia a răspuns:

Asa si asa, nu imi plac nici aia bogati care se lauda etc.

| Jecs_Dave_1998 a răspuns:

Cu cat e mai Eminescu, cu atat un barbat e mai atractiv laughing