| chiftelutacrocanta a întrebat:

Oare patul lui AnimeLover95 de la facultate unde e asezat, langa geam sau langa usa sau la perete?

21 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

La perete, dar de ce te intereseaza asa de mult despre mine?
Apropo, eu acum sunt acasa, nu la facultate, si o sa fiu acasa pana pe 4 decembrie.
P.S. Eu stau in patul de jos la camin, ca sus imi e frica sa stau, ca la cat de mult ma rasucesc eu in somn, o sa ma trezesc pe jos dimineata laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Si mie imi plac peretii, ca nu ma vede nimeni cand imi pun planurile diabolice in aplicare laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru zanacapsunica):

Da, dar e mai putin dureros daca pici mai de jos, decat sa pici mai de sus. laughing
Si eu am patit-o, acasa acum cativa ani, in timp ce dormeam, m-am tot rasucit in pat, si la un moment dat am picat in cap, si nu mai puteam sa ma ridic, am strigat-o pe mama ca sa vina sa ma ajute sa ma ridic, daca nu ramaneam asa pana dimineata cand ma gasea cineva. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Clorox a răspuns:

Uuuu, avem un stalker pe aici! laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dude wtf