| chuckmanson a întrebat:

Oare sunt încă în viață?

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca scrii pe aici, e clar ca esti.

| RAY a răspuns:

Cogito, ergo sum (în latină tradus prin „cuget, deci exist")

Dar, ai putea fi doar un robot programat sa adauge intrebarea asta, daca esti o robotica sexy raspunde-mi si mie, vreau sa ma electrizez cu tine

| Catrice a răspuns:

Oare nu ești doar un spirit trecător care se pierde în bătaia vântului și se împrăștie în întreg universul?!

| chuckmanson explică (pentru Catrice):

Presupun că asta se va întâmpla cu materia din care sunt făcut după ce îmi voi pierde conștiința pentru totdeauna și voi fi apoi uitat, ca un organism insignifiant ce sunt.

| sabin89 a răspuns:

Acum 33 de minute erai...

| chuckmanson explică (pentru sabin89):

Cum ar fi fost dacă aș fi murit între timp?laughinglaughing

| Hammurabi a răspuns:

Ce conteză?
Viu, mort, totul e să te simți bine.

| Plato a răspuns:

"Cuget, deci exist" - Rene Descartes.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Din moment ce ai scris aceasta intrebare pe Tpu.ro atunci, DA esti in viata inteligentule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti fericit traiesti, ai viata inainte cand esti fericit si totul merge, exista insa si doua feluri de moarte, cand esti trist, nu mai e viata, e chin, nu are sens, e '''moarte'' la fel e si cand te simti pierdut si ingandurat si mai exista si moartea evienta, la groapa happy Deci tu stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă citeşti asta, da.

Hai măi, mai terminaţi cu întrebările astea, aşa vii dragă să vedeţi cine dă cel mai,, inteligent,, răspuns.

| brokxy a răspuns:

Daca ai scris asta banuiesc ca da laughing

| QElenaBoghiu a răspuns:

Dă. Atâta timp cât. Iubești!

Când devi trist. Mori moral..Fizic NU

Răspuns utilizator avertizat
| Henrypericolpublic a răspuns:

Nu mai esti

| dbigiu84 a răspuns:

Pai, uite-o cioara ni cum zboara.Viata e imprevizibila, poate chiar cand citesti acest pe mesaj, nu mai esti o fiinta vie.Viata e scurta, dar e frumoasa!happy

| AndrejO a răspuns:

Nu, esti mort happy

| sudenta a răspuns:

De moment ce ai postat intrebarea chiar esti in viata

| anonima13ana a răspuns:

Oare ti.am raspuns?

| 48538 a răspuns:

Da, dar depinde de context